Acqua dell' Elba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiffany, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

werus06

2018. szeptember 7.

Elba-szigetén nem bírtam neki ellenállni, úgyhogy hazajött velünk. Imádom az illatát, és egy kicsit mindig visszarepít Olaszországba. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Strombolana

2015. december 14.

Pár hete fedeztem fel magamnak.Engem már az is meggyőzött,hogy Elba szigetén kézműves manufaktúrában készítik a parfümöket,krémeket,szappanokat,a szigeten termő gyógynövényekből,virágokból.Bár régóta nem volt már aquás illatom,de tudtam,hogy nem okozhat csalódást egy mediterrán virágokat,gyümölcsöket és fás,vizes jegyeket felsorakoztató illat.Szóval itt vigyorog a polcomon és együtt várjuk a nyarat,hogy elrepítsen a Tirrén-tengerhez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

judit0310

2015. március 18.

Igazi tengerpartot idéző illat! Sajnos nem jött velem ...na majd legközelebb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 18.

Igazi tengerpartot idéző illat! Sajnos nem jött velem ...na majd legközelebb :)