Acqua di Parma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 16.

Illatjegyek: bergamott, mandarin, írisz szirmok, csillagánizs, ylang-ylang, narancsvirág, barack, tölgymoha, vanília, ámbra, pacsuli, írisz gyökér

Ár: 18.000 Ft + pk , Eladó: Dottir
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, foxpost, személyesen is Budapest Nyugati környékén, banki átutalás, Revolut, Barion

GNóri

2020. április 16.

Az írisz a kedvenc virágom a parfümökben, így szeretek mindent kipróbálni, ami íriszes. Hmmm, hát értem én, hogy Itália, dolce vita, citrusok és virágok, de számomra ez egy meglehetősen jellegtelen illat. Azt sem mondanám meg, hogy íriszes, szegényt eléggé elnyomja a többi illatjegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

primrose

2019. november 22.

Olyan szépen indult, gyönyörű virágillatnak... Update: az is lett. Imádom. Egyik legeslegkedvencebb illatommá avanzsált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 22.

Katica13-D

2018. május 14.

Az egyik édeskedves parfümös kolleginától kaptam kipróbálásra egy kisebb mennyiséget, miután belezúgtam a Mandorlo di Siciliába, hogy ismerjem meg, mert biz' ő is megér egy misét... de sajnos nem lett szerelem. Az üvegcséből inhalálva mennyei virágcsokor. A bőrömről illatozva viszont van benne valami mű, ráadásul szúr, mint a fene. Nem tudom, mi lehet oly irritálóan szúrós benne, hogy rövid időn belül sietnem kell a fürdőbe, hogy lesikáljam magamról... de kár érte! Akár még szép is lehetne, mert ott vannak azok a pompázatos virágok, na és persze a tartósságára sincs egy rossz szavam sem. Csak azok a zavaró felhangok, és ez a fránya bőrkémia...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Szofia1981

2016. október 21.

Ott kezdem, hogy van egy-két hétköznapi parfümöm, (Montale White Musk és Soleil de Capri) ami mellé szerettem volna egy alkalmi, feltűnőbb nem olyan hétköznapra való, erősebb illatot. Ezért az itteni vélemények alapján, (Főleg andrea.horvath79 véleményére alapoztam :) ) rendeltem pár mintát az iparfümériáról, konkrétan 6-ot. Gondoltam a hat közül biztos lesz egy - kettő ami bejön. Köztük volt ez is. Nem rossz illat,de szerintem egyáltalán nem is tartós, meg nekem sajnos nem luxus illata van, hanem olyan , mintha valami Avonos parfüm lenne, nem egy niche. Úgyhogy sajnos nem ez lesz a feltűnő, alkalmi illatom. Ne haragudj andrea.horvath79 :( Nem akartalak bántani, csak a leírás alapján elképzeltem a luxust meg a csillogást és csalódtam. Bár lehet, hogy a megfelelő körítéssel (Cartier gyémántok, stb...) én is úgy érezném... Meg még akkor azt is elmondom ,(bár lehet, hogy ez alapozta meg a véleményemet) hogy 3-an vagyunk egy irodában és mindkét kolléganőm azt mondta, hogy "öregasszonyos" :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Poldi

2016. szeptember 14.

Sziasztok!
Én sajnos nem vagyok annyira elégedett, mint a kedves előttem szólók. Véleményem szerint, az Iris Nobile, egy erős, virágos-gyümölcsös illat, amiben sajnos van egy elég vad feketeszedres, és egy műnarancsos érzet. A neroli az tombol benne, de a tubarózsát jóformán nem is érzem. Azt hittem hogy az ánizstól picit pikánsabb, és az írisztől hűvösebb lesz. Ezzel szemben, egy émelygős, fejfájdító illatot kaptam.

Kukdjian ismét egy biztonsági játékos bőrébe bújt, nem akart kockáztatni. Sajnos az illat nem rendelkezik a niche parfümökre jellemző újítással, különcséggel, előremutatással. Nekem ez túl sok a "jóból".
Szigorúan, csak hűvös időben ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Sziasztok!

Szigorúan, csak hűvös időben ajánlom.

andrea.horvath79

2012. július 16.

" Üvegbe zárt Itália" , hogy csak tömören fogalmazzak. Friss, nap érlelte gyümölcsök keveréke jóadag eleganciával és luxussal.
Viselöje gyakran fellelhetö Costa Smereldán vagy Viareggioban. Színes Tod`s mokaszint, bézs 7 for all mankind chinot, fehér Burberry blúzt hord, kiegészítve LV övvel és Hermés selyemkendövel. Nagy Rolex díszeleg a csuklóján, ujjain pedig Cartier gyémántok. Kezében Hermés Birkin bag.
Kéremszépen, ez a nö az én egyik nagyon kedves ismerösöm, fönököm volt, ma már barátnak mondható. Nekem ö testesíti meg az Acqua di Parma parfümök viselöjét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.