Actavis

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Patika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Wehler, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Patika
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Inerta az izotretinoin haátóanyagot tartalmazza, amely a retinoidok gyógyszercsoportjába tartozik, és szerkezetileg az A-vitamin rokon vegyülete. Csökkenti a faggyúmirigyek működését, amelyek a bőrben a zsírt termelik.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

Összetevők: Finomított Szójaolaj,  All Rac Alfa Tokoferol (E307),  Dinátrium-Edetát (E385),  Hidrogénezett Növényi Olaj,  Sárga Viasz

lillad2000

2019. november 7.

közel két hete használom, és már látom is a változást! (20mg) Mivel nem feltétlen azért kezdtem el használni, mert tele van az arcom pattanásokkal és mitesszerekel, hanem mert bármivel próbáltam eltűntetni, semmi sem használt, étrend-változtatás sem.
az első hét végén éreztem már, hogy a szám szárad. Azt folyamatosan hidratálom.
Mostanra pedig már arcom sem fényesedik estére sem, viszont naponta minimum 2x bekenem hidratálóval, este főleg jó vastagon, különben reggelre eléggé száraz lenne az arcom. illetve észrevettem, hogy a szemem is száraz azóta, de nagyon pozitívan állok eddig hozzá!! majd update-elem folyamatosan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

az első hét végén éreztem már, hogy a szám szárad. Azt folyamatosan hidratálom.

Zoana

2019. május 26.

Tökéletes gyógyszer , csodaszer nekem megoldotta a zsíros pattanásos böröm problémáját .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

zsofi207

2019. április 4.

Jöttem véleményezni egy év elteltével a gyógyszer befejezése után.
A pattanásokat nekem szerencsére azóta is teljesen megszüntette. A bőröm dehidratáltságának kellett egy jó 1,5-2hónap mire helyrerázódott, a szám az nagyon hámlott és ennek kellett a legtöbb idő mire nem volt folyamatosan száraz...(kicsit elkeseredtem, hogy talán sose lesz már szép puha? idő-idő-idő és de:) és hát a másik fő cél a haj zsírosodásának megszüntetése volt, a napi hajmosás helyett 3naponta kell csak, és nekem ezért már tökéletesen megérte!! A 3.napon se vészes, de 4.napra már száraz sampon vagy összekötött haj dukál. Meg egyébként is 3naponta azért illik megmosni..:-) A laboreredményeim azóta is tökéletesek, habár felváltva rászoktam az 1000mg-os C-vitaminra és a multivitamin rendszeres szedésére.
AJÁNLOM! Visszanézve a képeket, mennyi alapozó, korrektor kellett és úgyis volt hogy átütött a bőrhiba..brrr... Most meg már elég egy színezett hidratáló és tökéletes egységes arcképet kapok. Csináljátok végig a kúrát, nekem annyit, de annyit dobott az önbizalmamon a makulátlan arcbőr!

2018. február 26.: Én pontosan december elsején kezdtem el szedni, reggel 10mg-osat estére pedig a 20mg-osat. Nekem főként inkább a zsíros bőrrel és hajjal volt problémám, de olykor csúnyaságok is megjelent az arcomon, ami lassan múlt el. Nos, az első hét után már a mindennapos hajmosást VÉGRE elfelejthettem. Lecsökkent heti kettőre, az arcom is kezdett tisztulni, olyan volt mintha lökte volna ki a szervezetem a felgyülemlett felesleges faggyút. Sokat arc- és testradírozok, segítve a tisztulást. Most 3hónapos szedés után komolyan mondom csodaszer! Elég lenne kb 2-3hetente hajat most(nyilván nem teszem:). Régen ezt elképzelni se tudtam milyen.. Akne és mitesszer sehol sem található rajtam és nem is jön elő. Még egy előny: Mivel már nem zsíros az arcbőröm így a sminkem sem kenődik el!:-) Azonban szárít is erősen a gyógyszer, de nekem a számra elég a Carmex ajakápóló, és érdekes de a testem többi részére is elég a Himalaya intensive mousturizing cream, a hajvégeket pedig olajokkal kenegetem. Laborvizsgálatot is végeztem a napokban, főleg májfunkcióra és nekem tökéletes az értékem a rendszeres szedése mellett. Tehát mindenképpen ajánlom annak aki bőrproblémával vagy zsíros bőrrel hajjal küzd! Nagyon sokat dob az önbizalmon a tiszta és ápolt arcbőr illetve hajkorona! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

Jöttem véleményezni egy év elteltével a gyógyszer befejezése után.

Mrzskq

2019. március 20.

Nekem ez a gyógyszer egy csodaszer. 35 fölött kezdtem el pirossággal és pattanásokkal küzdeni. Kipróbáltam mindent - lézerkezelés, fagyasztás, különféle drága kencék stb. - eredmény nélkül. Majd soteret és azt követte az inerta. Ma amikor a hajam elkezd zsírosodni, kezdenek felszaladni a kilók, a közérzetem romlik, az arcom csúnyul jön az inerta és mindent rendbe tesz. Nem vicc. 45 vagyok és időnként szedem. Fél év szünet majd kb. egy (max. két) hónapig szedem. Ennyi elég és minden javul. Nem értem, de működik....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

csvik

2018. október 19.

Tavaly decemberben kezdtem el szedni mert nagyon csúnyán pattanásos volt az arcom és nem múltak el, egyre több lett. Bőrgyógyász írta fel, 7 hónapig szedtem és már az első hónap után szebb lett a bőröm, kevesebb lett a pattanás és nem jöttek ki újak. Szárította a bőröm, a hajam (ami így alig zsírosodott, a napi hajmosásról átálltam a heti 2-re), az ajkam és az orrom. Ezeket mind lehet orvosolni krémekkel, nem volt belőle túl nagy probléma. Viszont a pattanások után foltok maradtak, amelyek egyelőre nehezen múlnak, ezen kívül heges is lett. Nem hiszem a gyógyszer miatt, de megszüntette a pattanásokat, azóta néha jön ki 1-2, de az orvos által felírt krémnek köszönhetően gyorsan elmúlik. Azt az egyet sajnálom még hogy a befejezése után kb 1 hónappal újra elkezdett gyorsabban zsírosodni a hajam, amire még nem találtam meg a legjobb megoldást.
Véleményem szerint ha valaki pattanásos bőrrel küzdik és semmi sem használ, ne habozzon felkeresni egy bőrgyógyászt mert megéri ezt a gyógyszert szedni azért hogy szép legyen a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

zsofi02

2018. június 9.

Még csak egy hete szedem, nem volt extra súlyos az akném, viszont nagyon kitartó! + extra zsíros bőr 😀 Már mindent próbáltam, kívül-belül, de tartós eredményt még semmi sem hozott. Ezért szántam rá magam végül egy isotretinoin-kúrára. Egy nagyon kedves és alapos bőrgyógyász írta fel nekem (természetesen labor után) magánrendelésen. Nagyon sokat kutattam már a gyógyszerrel kapcsolatban, tisztában vagyok a mellékhatásokkal, de már nagyon elegem van, hogy a húszas éveim végén is minden nap a pattanásokkal, zsíros bőrrel kell küzdenem. Ráadásul úgy, hogy semmilyen belső okot nem találtak nálam (PCO, IR, hormonok, stb.). Szóval egy hete szedek napi 20 mg-ot (51 kg vagyok), már most kezdem látni a hatását, bár lehet hogy a bőrgyógyász által felírt krémnek is szerepe van ebben. Most tiszta az arcom, remélem nem lesz rosszabbodás. Mellékhatásként egyelőre a száraz szemeket tapasztalom kontaktlencsében. Majd még jelentkezem update-ekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Brami

2017. december 3.

Én a 20 mg-os változatot szedem már lassan 3 hónapja. Meg kell,hogy mondjam ez tényleg csodaszer. Évek óta szenvedtem az arcom állapota miatt, de jelentős javulást semmilyen krém vagy lemosó nem hozott az acne-ra. Most a 3. hónaphoz érve szinte minden pattanás eltűnt az arcomról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

BukiAndi

2016. október 30.

Kb. 10 éve szenvedek a pattanásoktól. Számtalan dolgot kipróbáltam ami csak az arctisztításhoz kapcsolódik, kezdve a fekete szappantól a zselés tisztítókon és tonikokon át a "csodakrémekig" - eredménytelenül. Igazából annyira nem vészes a fejem, de emellett a hátamon és a vállaimon is van azért egy pár rondaság. Fiatalabb koromban azért nem voltam hajlandó nyáron ujjatlan topokat felvenni, mert szégyelltem hogy csúnya a bőröm és ez elég gátlásossá is tett. A ragyáimnak köszönhetően tanultam meg sok mindent az alapozásról és a bőrhibák elfedéséről. Az évek alatt volt szerencsém jópár bőrgyógyász által felírt készítményt is alkalmazni, volt hogy a gyógyszertárakban kapható magasabb árkategóriás termékek tisztító családjait is használtam. Volt néha 1-1 termék ami időszakos javulást jelentett, de szép tiszta pattanásmentes bőröm semmitől sem lett. Egy idő után megbarátkoztam vele, hogy nincs megoldás, és mivel annyira nem volt vállalhatatlan az arcom, beletörődtem hogy a reggeli rutinom részévé váljon a piros foltok eltüntetése. így találtam rá a a Malu Wilz isteni korrektorára, amit azóta is imádok. Egy napon aztán egy új bőrgyógyászt kerestem fel egy teljesen más probléma miatt. Ő ekkor ajánlotta, hogy próbáljuk meg ezzel a gyógyszerrel kezelni az aknét. Szkeptikusan álltam hozzá, nem fűztem hozzá semmi reményt, de csodák csodájára végre bevált!! 2 hónap után egy darab pattanás sincs rajtam sehol. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ennek ára van, elég durván leszabályozza a szervezet faggyútermelését a gyógyszer (a hajam egyáltalán nem zsírosodik, ha 1,5 hetente mosnám meg se venné észre senki), az eddig zsíros arcbőrömet rendesen kell hidratálni (LA ROCHE-POSAY LIPIKAR BAUME AP+ tudja csak visszahidratálni) és a szám is iszonyatosan cserepesedik, egy pár ajakápolót elkentem már rajta, de nekem így is maga a csoda ez a gyógyszer és bánom, hogy ennyi évet küzdöttem fölöslegesen a különféle tisztítókkal és bele sem merek gondolni, mennyit költöttem rájuk, amikor itt lett volna a megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.