Acure Organics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chootie, Módosítva: 2014. szeptember 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Organikus certifikáttal rendelkező 100%-ban tiszta marokkói argánolaj. Esszenciális zsírsavakban és E-vitaminban gazdag. Ápolja a bőrt, a pórusok eltömítése nélkül.

Javasolt felhasználás:

• arcszérum
  • test,-és dekoltázsápoló
  • hajszérum
  • kéz,- és körömágyápoló
  • sarok,- és könyökápoló

Mentes az alábbiaktól: szulfátok, parabén, glutén, PEG, petróleum, falatát, szilikát, állatkísérlet

Lencseee

2017. április 12.

Hát, hajszérumnak nem vált be. Ez nem az, amit ráteszek és magába szívja a hajam...olajos maradt. Talán pakolásként jó lesz...Azonban arcra nekem ugyanúgy bevált, mint a marula olaj (és kb. az ára is annak a fele...) Szóval, nekem ez hajra 2-3 csillag, arcra 5 csillag= átlagolva ez 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.