Acure Moroccan Argan Oil + Argan Stem Cell Conditioner Triple Moisture Repairing

Acure Organics

Ár:   2200 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   76 ml, 235 ml, 709 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 10.

Ár:   2200 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   76 ml, 235 ml, 709 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Agan olaj + argan őssejt tartalmú hidratáló balzsam

• akár 3x több nedveséget juttat a hajba, tartósan
  • még a száraz, sérült hajat is puhává, kezelhetővé varázsolja

betty23

2017. február 10.

Száraz, derékig érő hullámos/göndör hajam van. Évek óta szilikonmentes termékeket használok a hajamon, de még nem találtam ilyen szép összetevőkkel rendelkező balzsamot itthon. Az illata szó szerint olyan, mint a marcipáné. Én akciósan jutottam hozzá, amúgy nem éppen olcsó.

első használat után: Nagyon fényes(!), puha tapintású lett a hajam, pedig a hideg idő miatt muszáj megszárítanom is, ami nem éppen kedvez a száraz hajamnak. Egyelőre elégedett vagyok vele, kezdésnek legyen 4*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.