Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 13.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 4 ml

EniNails

2012. május 15.

Maga az ecset praktikus, szép vonalat lehet vele húzni francia lakkozásnál. A baj csak az, hogy nekem annyira sűrű, hogy túl vastag lesz vele a mosolyvonal, túl lassan szárad és ilyenkor előfordul, hogy maszatolódik.Próbálom fölhigítani, hátha jobban fog működni. Ezért egy hármas jár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

orban.klaudia

2012. február 10.

Az ecsetén kívül teljesen rendben van, nekem egy picit hosszúnak bizonyult, de végül is hozzá lehet szokni, és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

felicitas

2011. november 13.

Szép színekben van. Csillámos, metál, fényes. Sokáig elég, nálam be is szárad, mert akkora a kiszerelése. A benne található ecsettel egyszerű vékony csíkot húzni. Szeretem. Meg a Moyra díszítőit is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 13.