Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Ecsetek

Professzionális segédeszköz, mely a pirosító és bronzosító púder pontos felvitelét segíti elő. Az ecsetszőr kiváló minősége és ferde alakja lehetővé teszi az arc kiemelését és az arccsontok egyenletes kihangsúlyozását, természetes megjelenést biztosítva.

queenofhearts

2017. január 3.

Borzalmas volt, egy ideig használható, a második mosás alkalmával teljesen tönkrement. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.