Aden Cosmetics

Ár:   1016 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Ecsetek

Professzionális segédeszköz, a porpúder és kompaktpúder felvitelének nélkülözhetetlen kelléke. Az ecset szőrének kiemelkedő minősége és rugalmassága az ecsetet tökéletessé teszi mind por, mind kompakt púder egyenletes felviteléhez, természetes megjelenést biztosítva.

Enszi

2018. április 20.

Nagyon szeretem ezeket az ecseteket. Szépen és egyszerűen lehet velük dolgozni, és a szőre sem hullik. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Dorika78

Korcsoport: < 18
2016. december 25.

Nekem rózsaszín színben van meg, és imádom! Egyáltalán nem hullik a szőre, és már nagyon régóta használom. Bárkinek tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 25.

agi80

2015. április 14.

Borzalmas! 2 használat és tisztítás után annyira hullik a szőre, hogy használhatatlan. Pénzkidobás, egyáltalán nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.