Adidas

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. április 26.

Kiadás éve: 2017

Citrusos illatkategória

Fej: mandarin, citrom, lime

Szív: narancsvirág, tea, alma

Alap: pézsma, fás jegyek

Ramy

2019. október 14.

Kiárusításon vettem kb 2400 Ft-ért és nagyon megszerettem, olyan kellemes
frissítő citrusos illata van ami rajtam tartós is. Nem is akartam a nyáron mást használni
csak ezt ! Nagyon friss, sportos, viszont van benne valami ami miatt mégis igazán nőies és finom illat.
Én alapból nagyon szeretem a citrom illatát és azt határozottan érezni benne úgyhogy nagyon szeretem !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Kiárusításon vettem kb 2400 Ft-ért és nagyon megszerettem, olyan kellemes

6vilag

2019. szeptember 26.

Jó sokáig teszteltem, és akkor azt gondoltam, hogy ha véletlenszerűen tették volna az orrom elé és egyúttal bekötik a szemem, hogy ne is láthassam, hogy mit fújnak rám, minden kétséget kizáróan soha sem mondtam volna meg, hogy ez egy sport parfüm.
Szuper nőies akkordok, és bár friss és rajtam inkább fás illat, de egy biztos, nagyon kellemes. Dinamikus, pezsgő, élettel teli, pulzáló illat és mégsem harsány. Nem túl fás, és a citrom sem domináns túlságosan, meg van a kellő egyensúly.
A megfizethető luxus érzetét keltette bennem.
Mindig szerettem és hordtam is a cipőiket a parfüm is komfortos illatnak bizonyult.
A férjem a legtöbb parfümöm illatát szereti, de ennél a véleménye a túl édes jelzővel ki is merült.
Hát, míg teszteltem, nekem is sokkal jobban tetszett, miint miután már az enyém lett. Férjem szerint továbbra is túl édes(????), mindegy. Nekem sem tetszik már annyira. Próbálok egy 30 ml-est ellőni, mielőtt megbuggyan. Mondjuk nem túl nehéz kifújkálni, mert abszolút nem tartós, csak felfújás után intenzív, aztán hussssss. Le is pontoztam, sajnálom, pedig igéretesnek indult még a teszteléses korszakában. Többet soha. Két perc luxus érzés miatt nem éri meg, utána már nem ad semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 26.

A megfizethető luxus érzetét keltette bennem.

NovErke

2019. május 7.

Lepontozom sajnos, én nem érzem rajta sem a sportosságot, de főképp nem az eredetiséget. Nem kellemetlen az illat, de igazából számomra semmi pluszt, semmi pozitívumot nem ad. Még az a semmilyen kis illata is épphogy csak érződik. Legalább lenne valami "látszata" tőle hogy parfümöt használok de ezt biztosan nem érezné rajtam senki, én is alig érzem még kifujaskor is, és az se tartós. Ma szagoltam, egyetlen üveggel volt belőle a Rossmannban kb 2200 Ft-ért. Kb annyit is ér, ha tényleg a fentebb írt 8490 Ft a teljes ára akkor azt kell mondjam hogy ennél olcsóbban is van jobb parfüm, ami nem csak van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

CeCeDrake

2019. február 5.

A régi DKNY-t évekig vásároltam. Örömmel olvastam, hogy ez hasonlít rá.
Nagyon friss, már majdnem azt mondom, hogy DKNY, de picit édességet is érzek. Viszont az árához és a márkához képest igazán jóra sikeredett, simán hozza a luxus érzetet.
A Rossmannban most igazán baráti áron lehet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

A régi DKNY-t évekig vásároltam. Örömmel olvastam, hogy ez hasonlít rá.
A Rossmannban most igazán baráti áron lehet beszerezni.

d.krisztina

2018. november 16.

Ami az eredetiséget illeti.... nos, ez egy elég jó DKNY Woman koppincs. Abból elhasználtam pár üveggel, amikor még szerettem a sportosabb, frissebb illatokat, így van viszonyítási alapom. Ez talán egy hajszálnyival édesebb, de teljesen hozza az érzést. Ha nem látom, hogy mi ez és úgy dugják az orrom alá, habozás nélkül megneveztem volna a DKNY régi klasszikusát. Mivel nem volt tesztcsík, vakon csuklóra fújtam, elég erősnek tűnik, nem rossz ez, egyáltalán nem... csak éppen találhattak volna egy "original" ötletet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Anne74

2017. november 21.

Ha gyakran hordanék sportruházatot bizony ezt az illatot választanám.
Nagyon friss, egyben nőies és meglepően kellemes.
Elgondolkodtat, hogy edzés előtt és közben bizony szeretném ezt érezni...

Tetszik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 21.

Ha gyakran hordanék sportruházatot bizony ezt az illatot választanám.
Nagyon friss, egyben nőies és meglepően kellemes.
Elgondolkodtat, hogy edzés előtt és közben bizony szeretném ezt érezni...

Tetszik...