Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2011. szeptember 9.

Kategória:   Tusfürdők

Sportolókkal kifejlesztve. Egyedülálló, hűsítő hatású összetevőkkel dúsítva, az intenzív élményért. Szappanmentes.

Kiszerelés: 250 ml

Jennyke

2013. február 12.

Az egyik kedvenc nyári tusfürdőm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Az egyik kedvenc nyári tusfürdőm.

Druszilla

2011. szeptember 30.

Valóban kellemesen hűsít! Nyáron, napközben csodákat tesz a kitikkadt, izzadó testekkel. Az illata szuper. Az én bőrömmel nem csinált semmit - nem hidratálta, de nem is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.