Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Tusfürdők

Az örökmozgás érzéséért

gre05

2018. június 4.

Én sem szeretem az adidas tusfürdőket, és valóban nagyon férfias illata van. Elhasználtam, mert ajándékba kaptam, de biztosan nem veszem újra. Jól hidratál és nem szárítja a bőrt, de ettől függetlenül még egyáltalán nem nőies az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Mackobunda

2017. szeptember 17.

Nem vagyok oda az Adidas-os tusikért, ajándékba kaptam. Egyáltalán nem kellemes számomra az illata. Nagyon pasis, de nem a kellemes fajta. Szerencsére egyáltalán nem tartós. Viszont érzékeny bőrre jó hatása van, jól habzik és egészen kitűnően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Nem tudom mi van benne, de ha ezt használom tényleg happy leszek. Nem mellékes, hogy az adidas tusfürdőkön kívül még semmi nem szedte le a dezodort és az izzadtságot a bőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

allebag2

2015. június 8.

Kicsit férfias, sportos illat, viszont van benne valami, ami nagyon tetszik. Valami kellemes, kesernyés gyümölcsösség. Gyorsan fogy, de edzés után nekem kifejezetten jól esik használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

samelike

2015. május 14.

Sose fog elfogyni... komolyan... ez női tusi lenne? Happy de ez nem happy ez kőkeményen maszkulin illat!!!! Se gyümölcs, se frissesség és egyáltalán semmi üde nem jut róla eszembe. (Ettől függetlenül az állaga jó, jól tisztít és nem szárítja a bőrt.) Az illata miatt extrán le pontozom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

sabrirory

2015. január 21.

Ajándékba kaptam. Szeretem az Adidas tusfürdőket, de ettől igen pasiszagom lesz. Azt hittem gyümölcsösebb.... Gyorsan el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

andii20

2014. augusztus 20.

Az illata nagyon tetszett de elég gyorsan fogy és nem habzik olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Az illata nagyon tetszett de elég gyorsan fogy és nem habzik olyan jól.

anitaanett

2014. július 14.

Régebben használtam ezt a tusfürdőt. Nagyon kellemes illata van, már amikor a boltban megszagoltam, akkor teljesen oda voltam érte. A flakon designja is nagyon tetszett, viszont nekem picit szárította a bőrömet, utána több testápoló kellett, mint amennyit általában magamra kenek. A másik gondom az volt vele, hogy elég hamar el is fogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

lavander

2014. április 26.

Szerintem nagyon finom illata van, csak kicsit gyorsan fogy, és ahhoz képest nem a legolcsóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

kvitta.girl

2013. október 2.

Nekem nem jön be,nagyon férfias az alapillata,meg ez a műnarancs utóillat se jön be. Nem veszem újra,de nem szárít,nem irritál,habzik is közepesen,elmegy kategória de nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.