Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: k.greg.buda, Módosítva: 2011. október 14.

Kategória:   Dezodorok

Kiszerelés: 50 ml

k.greg.buda

2011. október 6.

Aktívan sportolok, meg a ház körül is elég sok izzadós munkát végzek, egy rakat dezodort kipróbáltam már és eddig ez az első amilyekkel megvagyok elégedve. Az illata nálam telitalálat, én nem szeretem a manapság agyonnyomatott "extrajeges" illatokat, akkor már inkább használnék édeskés női dezodort....Ez valahol a kettő között van. A hatékonysága tényleg jó, nem csak reklámfogás, még tovább is bírja mint 24 óra...Fehér nyom nem lesz a bekent részen, és kevés is elég hogy hasson. Javallott pár karkörzés, hogy egyenletesen elkenődjön, na meg hogy a váll bemelegedjen a munkához, edzéshez. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 6.