Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2013. február 15.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Virágos és gyümölcsös női illat. A parfüm felső tónusait a mandarin, dinnye és ananász alkotja. A szív a magnólia és a neroli aromáival van megtöltve, az alapban pedig a barack, cédrus és pézsma akkordjai bontakoznak ki.

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

liljaa

2014. május 4.

Tinikoromban több üveggel elhasználtam belőle. Kár, hogy már nem gyártják, újravenném, már csak a nosztalgia miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Lovrencsics Vivien

2013. március 1.

nem jön be annyira

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

nem jön be annyira

gabyca34

2013. február 17.

Rengeteg üveggel használtam el belőle, imádtam az illatát, főleg jó időben. Kár hogy nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.