Adolfo Dominguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: yuzu, galbánum, mandarin, grapefruit

Szívjegyek: fehér rózsa, ciklámen, jázmin, orgona, tea, cédrus, vetiver, szantálfa

Alapjegyek: pacsuli, tölgyfamoha, borostyán, pézsma, vanília

agikov

2021. május 5.

online vásároltam, mert kerestem aldehides illatokat, ezt ajánlották sok helyen. ahogy minden online vásárlás, kicsit csalódás, de nem vészes. mindenesetre nem lesz a kedvenc parfümöm, de nem szabadulok meg tőle azonnal, mert lehet télen jobban ragaszkodok majd hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

deakrek

2016. november 1.

Egyetertek az elôttem szólóval. Nem is tartos, de nem is baj :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Egyetertek az elôttem szólóval. Nem is tartos, de nem is baj :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Anickaaa

2016. január 24.

Hááát messziről egy friss fehér rózsa illat. Közelebbről viszont kissé szintetikus. Van benne vmi zavaró. Nagyon erős mosóporos... Ha nagyon keveset permetezünk egy tavaszi fehér, vagy sárga rózsa illatot kapunk. Télen egyébkén valahogy szebben muzsikál, mint melegben, frissessége és virágossága ellenére. Összességében jó kis illat bár nem minden pillanata gyönyörű, és csak módjával érdemes fújni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 24.