Adolfo Dominguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: citrus

Illatjegyek: afrikai narancsvirág, neroli, narancs, fás jegyek

danacanahai

2018. július 21.

Most nyaron fedeztem fel Spanyolorszagban. Tobb napon keresztul szimatolgattam de ugy dontottem nem veszem meg, pedig nagyon tetszett. Aztan hazajovetelem utan rakerestem a neten es vegul csak meghozattam Spanyolorszagbol mert annyira hianyzott az illat. 35 euro 120 ml. Nagyon kellemes, friss, "zold" illat, rajtam tartos. Nekem 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

GNóri

2017. június 13.

Na végre, egy igazán finom narancsvirágos illat. Ő nem poros-dohos, nem tompa, hanem igazi, ropogós, fanyar citrusos illat. A tartóssága lehetne jobb, de ettől függetlenül nyárra jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.