Adolfo Dominguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1998

Illatcsalád: fás-ciprusos

Fejjegyek: levendula, afrikai narancsvirág, neroli, bergamot, rebarbara, mandarin

Szívjegyek: jázmin, szegfűszeg, liliom

Alapjegyek: vetiver, pacsuli, borostyán, bőr, cédrus

karakumsivatag

2018. december 10.

Elvileg parfümstop van nálam és megfogadtam, hogy, ha veszek is újat, azt nem bontom fel, megvárom vele a tavaszt. De hát a kíváncsiság megöli a macskát, muszáj volt kipróbálni, nem tudtam kivárni a tavaszt. A zöld szín elég csalóka, mert szerintem ez nem zöld illat, és első pillanatban csak a fekete föld illatát éreztem, pár perc múlva a száraz, fás vetivert. Nagyon férfias illat, de nem a kommersz, hanem jó értelemben, inkább olyan megbízható, tisztaság illat. Ez persze nem akadályoz meg, hogy nőként fújkáljam. Jópár internetes oldalon próbáltam beszerezni, végül sokadik próbálkozás után sikerült, úgy látom, ennek a különleges illatnak is a megszűnés lesz a vége. Fórumokon Guerlain Vetiver+Lalique Encre Noir keveréknek jellemzik, van benne valami, de a gyenge intenzitás miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 10.