Ados Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó körömlakk, változatos színekben.

Fannalin

2020. március 10.

Én a Neon Girl típusból választottam, egy klassz nyári színt (15) Használhatatlan, csíkos, áttetsző. Még az a 450ft-ot se éri meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Mia829

2018. február 3.

Egy fodrász kellékes boltban vásároltam, de senkinek se ajánlom, mert borzalmas. Olyan, mintha maltert kennék a körmeimre, de legalább olcsón megúsztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.