Ados Cosmetics

Ár:   350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Agatha92, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Argán olajos körömerősítő lakk 6 az 1-ben: argán olaj, regenerál, erősít, véd, kisímít, ragyogó csillogást ad.

Rommie77

2019. május 10.

A színe tényleg szép (nekem a 10-es). A minősége olyan so-so. Elmegy. Ezért az árért nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

AppleMaple

2018. december 10.

A 07 (rózsaszin/nude) árnyalat van meg, átlagosnak mondanám, igazából csak azért vettem, mert a Trend it up - double volume and shine 03 árnyalatát nem találtam pár hétig az üzletekben - nyilván pont amikor kifogyott az előző üvegcsém - de amint ismét rátaláltam, visszatértem a kedvencemhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Niki019

2016. november 22.

ár/érték arány nagyon jó, 04-es árnyalat csak 3 rétegben fed szépen, de elég gyorsan szárad, és fedőlakkal elég tartós, anélkül halványan kezd el kopni a körömvégeknél

UPDATE:
sajnos csak elsőre tűnt tartósnak, max 2 napot bír ki :( -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

UPDATE:
sajnos csak elsőre tűnt tartósnak, max 2 napot bír ki :( -1 csillag

bius92

2016. május 18.

A 4-es és az 5-s árnyalatban van meg, a 4est két rétegben szeretem, viszont a halványrózsaszínes még két rétegben sem fed jól, az ecsete nagyon csíkoz és nem lehet egyenletesen felvinni. Nem valami tartósak fedőlakk nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Agatha92

2016. március 28.

2 rétegben elég szépen fed és közepesen gyorsan szárad. Fedőlakk nélkül pár napig bírja lepattogzás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.