Adrienne Feller

Ár:   1524 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az édesen illatos sárgabarackmag olaj az egyik legjobb növényi olaj testmasszírozáshoz. A- és E-vitamin tartalmának köszönhetően erőteljes antioxidáns hatás jellemzi.

Belsőleg alkalmazva csökkenti az LDL koleszterin szintjét. A benne található fitoszterinek lassítják az öregedési folyamatokat, javítják a bőr barrier funkcióját. Gyulladáscsökkentő, regeneráló, revitalizáló, tonizáló hatású.

Alkalmazását elsősorban fáradt, tónustalan, ráncos, öregedő, száraz, fakó és fénytelen bőrállapotokra ajánljuk.

A traveller kiegészítője, mely megkönnyíti az esszenciák használatát

Akasa

2019. február 5.

Imádom az illatát, marcipánra emlékeztet, egyszerűen mesés.
Még csak pár napja használom arcra, így öregedésgátló hatásról nem tudok beszámolni, majd frissítem.
Eredetileg bázis olaj az essszenciákhoz, más illóolajokhoz.
Nagyon jó minőség, és a többi termékéhez képest ez árban sem különbözik más bolti, silányabb minőségűtől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Imádom az illatát, marcipánra emlékeztet, egyszerűen mesés.
Eredetileg bázis olaj az essszenciákhoz, más illóolajokhoz.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 24.

Feller Adrienne termékei egy életérzést közvetítenek, a hitet az ősi, természetes anyagok erejében, amit kompromisszumok nélkül, következetesen alkalmaz a készítményeiben.Tisztelem az Alkotót, mert termékeihez nincs szüksége megvásárolt reklám arcokra, ő maga bátran adja az arcát azokhoz. Aki járt már a szaküzletében, ezt ott is megtapasztalhatja. A sárgabarackmag olajnál is egy olyan natúr összetevőre hívja fel a figyelmünket, ami kiváló tulajdonságokkal rendelkezik, csak nem ismerjük eléggé, és ezért nem is élünk a benne rejlő lehetőséggel. Most is csak ismételni tudom önmagamat: kezdjük el használni az olajakat, kedves Hölgytársaim, bőségesen megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 24.