Adrienne Feller

Ár:   9 652 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   9 652 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Zsálya, rózsa, rozmaring, vadrózsa és a csodálatos magyar termálvíz szinergiájából szőtt különleges arcpermet, mely mélyen hidratálja, regenerálja és vitalizálja a bőrt. Hatékonyan közreműködik a bőr fiatalságának megőrzésében.

A napi bőrápolás első lépcsőfoka. Használja az AROMAZEN Arcolajok előtt illetve a Hungarian Spring ELIXÍR bemasszírozását megelőzően. Kiváló arcfrissítő napközben is.

bogarka

2020. április 4.

Én leszek a mumus. Kicsit marketing-szemfényvesztésnek érzem ami emögött van. Elhasználtam, de borzasztó gyorsan fogyott, még a legolcsóbb 100 forintos boltban vett kis fújókának is sokkal jobb a porlasztóképessége, mint ennek a flakonnak. Ami azért egy ilyen drága terméknél valljuk be, röhej. ( aki teheti igen, töltse át a 100forintos boltban vett kis fújókásba, sokkal gazdaságosabb úgy!) A másik, hogy az ég világos semmit nem csinál, nagyon kellemes, és jó a krémet rákenni, de ennyi. Én máshonnan rendeltem háromféle virágvizet, töredék áron, és teljesen jó, a mai napig azt használom reggel a g&g hialuronsavval rámasszírozva. Szerintem túl van árazva, meg mostmár celebek reklámozzák, gondolom ez is benne van az árban. Nagyon akartam szeretni, és hinni benne, és tudom hosszú távon térül meg, de nem ért sajnos annyit, amennyiért vettem, ha összevetem más termékekkel, szerintem csak a virágvíz nagyon borsos. A hungarian spring hidratálókrémmel használtam, amit végül elajándékoztam anyukámnak, sajnos az sem vált be annyira. Persze, van amivel még kacérkodom tőlük, de ez egyelőre csalódást okozott nekem, sajnálom. Az illata, érzete kellemes, de önmagában annyira nem hatékony, inkább egy kellemes élmény, de ennyi. Az is lehet hogy a teljesw metódust kéne próbálgatni, és mindent erre cserélni, még talán azt tudom elképzelni, hogy úgy működhet. ( nekem kb 1,5 hónapig tartott napi 1 reggeli használattal) Pedig én aztán nagy krémmániás vagyok, a rengeteg pénzt képes vagyok kozmetikusmra kiadni, de ez számomra nem optimális hatás-ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. január 25.

Amikor az üzletben kipróbáltam, meglepett a határozott rózsaillat, kicsit inkább gyógynövényesre számítottam ennél a családnál, de sebaj, legyen rózsa, amiből a damaszkuszi dominál. Én kedvelem, de tudom, hogy sokan nem. A porlasztása hibátlan, nem úgy működik, mint a MAC, szerencsére.
Reggel ezzel indítom én is a sminkelést, és hétvégén nap közben is fújok egyet-egyet, ha a fürdőszobában térülök-fordulok.
Este pedig az arcolaj felvitelét megelőzően használom.
Nem viszem magammal, mivel az 50 ml-es üvegtégely ehhez nem praktikus.
Tökéletes termék, mint minden, amit eddig a márkától kipróbáltam. Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy nagyon jó versenytársai kaphatóak, töredékáron. Aki szereti a rózsaillatot, és még nem próbálta, érdemes valamelyik természetes rózsavíz spray-t kipróbálnia, nem mellékes része lehet a rutinunknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 25.

Este pedig az arcolaj felvitelét megelőzően használom.
Nem viszem magammal, mivel az 50 ml-es üvegtégely ehhez nem praktikus.

annama

2019. október 4.

Nagyon szeretem. Ezzel indul a napom reggel mosakodás után. Körbeleng percekig a rózsaillat, az arcbőrömet pedig puhának, jól hidratáltnak érzem, amióta használom. Van, hogy napközben is, ha nincs rajtam még smink, fújok kicsit az arcomra. Annyira üde, kellemes az illata, tényleg mintha a tavaszt permetezném magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Achillea Millefolium Flower Extract
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.