Adrienne Feller

Ár:   9 652 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   9 652 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Zsálya, rózsa, rozmaring, vadrózsa és a csodálatos magyar termálvíz szinergiájából szőtt különleges arcpermet, mely mélyen hidratálja, regenerálja és vitalizálja a bőrt. Hatékonyan közreműködik a bőr fiatalságának megőrzésében.

A napi bőrápolás első lépcsőfoka. Használja az AROMAZEN Arcolajok előtt illetve a Hungarian Spring ELIXÍR bemasszírozását megelőzően. Kiváló arcfrissítő napközben is.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. január 25.

Amikor az üzletben kipróbáltam, meglepett a határozott rózsaillat, kicsit inkább gyógynövényesre számítottam ennél a családnál, de sebaj, legyen rózsa, amiből a damaszkuszi dominál. Én kedvelem, de tudom, hogy sokan nem. A porlasztása hibátlan, nem úgy működik, mint a MAC, szerencsére.
Reggel ezzel indítom én is a sminkelést, és hétvégén nap közben is fújok egyet-egyet, ha a fürdőszobában térülök-fordulok.
Este pedig az arcolaj felvitelét megelőzően használom.
Nem viszem magammal, mivel az 50 ml-es üvegtégely ehhez nem praktikus.
Tökéletes termék, mint minden, amit eddig a márkától kipróbáltam. Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy nagyon jó versenytársai kaphatóak, töredékáron. Aki szereti a rózsaillatot, és még nem próbálta, érdemes valamelyik természetes rózsavíz spray-t kipróbálnia, nem mellékes része lehet a rutinunknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 25.

Este pedig az arcolaj felvitelét megelőzően használom.
Nem viszem magammal, mivel az 50 ml-es üvegtégely ehhez nem praktikus.

annama

2019. október 4.

Nagyon szeretem. Ezzel indul a napom reggel mosakodás után. Körbeleng percekig a rózsaillat, az arcbőrömet pedig puhának, jól hidratáltnak érzem, amióta használom. Van, hogy napközben is, ha nincs rajtam még smink, fújok kicsit az arcomra. Annyira üde, kellemes az illata, tényleg mintha a tavaszt permetezném magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Achillea Millefolium Flower Extract
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.