Adrienne Feller

Ár:   5 715 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 6.

Ár:   5 715 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb

Vírusölő, nyákoldó, köptető, fertőtlenítő, légzéskönnyítő és immunerősítő illóolaj-keverék

A Traveller szett nélkülözhetetlen házipatika, mely a legváratlanabb helyzetekben és betegségekben nyújt természetes és hatékony megoldást. Az 100%-os tisztaságú, terápiás célra alkalmas illóolajokból készült illóolaj-keverékek megóvják a család minden tagját a betegségektől, valamint támogatják és erősítik a szervezet öngyógyító folyamatait. A világ számos országában az utazók kedvenc útitársa, de otthon is egy jó társ a mindennapokban.

Akasa

2020. július 11.

Nagyon erős illata van. Pillanatok alatt kitisztul az orr tőle.
Ovi kezdés előtt csinálok vele kúrát az egész családnak, hátha nem robbanunk le.
A vírus előtt is végig csináltuk a reggeli bedörzsöléses immunerősítő kúrát, amit negyed évente lehet. Nekem kellett a lelkemnek...
Ha fáradt vagyok a talpam masszírozom át vele, egész napra lendületet ad.
Száraz köhögést erősíti, akkor nem szabad használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Nagyon erős illata van. Pillanatok alatt kitisztul az orr tőle.
Ha fáradt vagyok a talpam masszírozom át vele, egész napra lendületet ad.
Száraz köhögést erősíti, akkor nem szabad használni.

nesz

2020. április 25.

Elsősorban fertőtlenítő hatása miatt használom, és úgy érzem a házipatikánk örök darabja marad. Leginkább tenyérbe cseppentve inhalálunk vele. A levegő fertőtlenítésére is tökéletes, nem utolsó sorban kellemes, tiszta az illata.
A járvány alatt az egyik legjobb barátunk, maszkba is teszek egy cseppet belőle. Testre kenve kell egy vivőanyag, nálunk egy kiskanál sárgabarackmagolaj, amibe 1-2 cseppet teszek, és lefekvés előtt bedörzsölöm a melkhast, segíti a légzést.
Furcsának tűnhet, de államvizsgára készülve, amikor zsong a fejem a tételektől, akkor szoktam párologtatni, segít kitisztítani a fejem. Sokat használjuk, és alig fogy az üveg tartalma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

zsofiaberta

2017. május 23.

A Fehér esszencia igazi csodaszer, amióta ezt használjuk, nem betegszünk le a légkondis időszak kezdetekor, vagy a repülőn utazáskor. Mindig a táskámban van - egy-egy cseppet szoktam a tenyerembe cseppenteni, amikor szükségét érzem és mélyen belélegzem. Ha érzem, hogy kerülget a betegség, egy kis adag tejszínbe 20 cseppet teszek és a fürdővízhez adom - a szuper hatása mellett igazi otthoni spa élményt nyújt, aztán lefekvéskor a mellkasomat és a gerincemet is bemasszírozom vele. Reggelre általában semmi bajom. A párom - aki az antibiotikumon kívül semmiben nem hisz, gyakorlatilag Fahér esszencia hívő lett és már semmi mást nem használ, ha lebetegszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.