Adrienne Feller

Ár:   5 334 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 6.

Ár:   5 334 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb

Nyugtató, harmonizáló, feszültségoldó, felemelő és fényt hozó illóolaj-keverék. Emésztést serkentő, görcsoldó (fizikai, lelki), nyirokkeringést serkentő és szélhajtó hatású illóolaj-keverék.

A Traveller szett nélkülözhetetlen házipatika, mely a legváratlanabb helyzetekben és betegségekben nyújt természetes és hatékony megoldást. Az 100%-os tisztaságú, terápiás célra alkalmas illóolajokból készült illóolaj-keverékek megóvják a család minden tagját a betegségektől, valamint támogatják és erősítik a szervezet öngyógyító folyamatait. A világ számos országában az utazók kedvenc útitársa, de otthon is egy jó társ a mindennapokban

Ár: 4600 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta v foxpost

Kamea

2020. november 30.

A tenyerembe szoktam belőle én is cseppenteni, és mélyen beszippantom 7-szer egymás után, naponta többször is. Ma otthon felejtettem, hiányzik.
Diffúzorba téve, 8-10 csepp meleg, meghitt, nyugodt otthonillatot varázsol. Olyat, ahova jó hazatérni és ahol jó ott(hon) lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 30.

Greti78

2020. június 19.

Finom narancshéj illat, nálam a többi összetevő nem mutatkozott meg. A cseppentőjével sajnos nem vagyok elégedett. Ha lefordítom az üveget, szinte "dől" az olaj. Ennél az (ár) kategóriánál - pláne esszencia esetén - sokkal pontosabb, gazdaságosabb adagolást várnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

nesz

2020. április 24.

Szorongás oldására használom, a tenyerembe cseppetek egy cseppet és belélegzem többször.
Nagyon szeretem az illatát, a nyugalmat kötöm hozzá.
Ha nagyon fáradt vagyok, akkor fürdővízbe szoktam tenni tengeri sóra cseppentve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Nagyon szeretem az illatát, a nyugalmat kötöm hozzá.

annama

2020. február 12.

Erôs narancshéj illat, a férjem imádja. Esténként ezzel az illatfelhôvel lép ki a fürdôszobából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

msanduska

2018. március 19.

Üvegbe zárt boldogság! Szinte mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Üvegbe zárt boldogság! Szinte mindenkinek csak ajánlani tudom.

pancsolos84

2017. február 13.

Instant jókedv. Nyugalom, harmónia egy csipen huncutsággal. Maximálisan luxus illat. Nekem hat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.