Adrienne Feller

Ár:   5 334 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 6.

Ár:   5 334 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb

Hűsítő, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő, gombaölő, összehúzó, sebgyógyító és hámosító illóolaj-keverék.

A Traveller szett nélkülözhetetlen házipatika, mely a legváratlanabb helyzetekben és betegségekben nyújt természetes és hatékony megoldást. Az 100%-os tisztaságú, terápiás célra alkalmas illóolajokból készült illóolaj-keverékek megóvják a család minden tagját a betegségektől, valamint támogatják és erősítik a szervezet öngyógyító folyamatait. A világ számos országában az utazók kedvenc útitársa, de otthon is egy jó társ a mindennapokban.

Akasa

2020. július 11.

Fejfájásra, torok fájásra, Lázra, fullasztó száraz köhögésre használom bedörzsölve a fájó területre.
Megfázáskor este párologtatóba a nyugodt alvásért.
Nem szoktam lázat csillapítani, csak ha nyűgös vagy nem tud aludni tőle a gyerek. Ilyenkor alvás közben napraforgó olajjal keverve alvás közben bekenem a testèt és pillanatok alatt leviszi a lázát.
Kevés elèg belőle, de mi 4-en használjuk így “hamar” fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Megfázáskor este párologtatóba a nyugodt alvásért.
Kevés elèg belőle, de mi 4-en használjuk így “hamar” fogy.

Luiselotte

2017. szeptember 12.

A Traveller szett kedvenc darabja nálam.
Gyulladásra, csípésre szoktam kenni, de ha sima testápolóhoz cseppentek belőle, akkor leégésre is kiváló.Halántékbalzsamnak is jó ha fáj a fejem.
Vadabb pillanataimban, mikor tisztaság kell és megnyugvás akkor párologtatom is.
10 ml a világ végéig elég , nekem 2 éve van meg , rendszeres használat mellett még mindig fityog az alján fél évre való mennyiség.
Nagyon tetszik, hogy tiszta illóolaj az egész semmi szintetikus nincs benne, jó barátok leszünk sokáig , érzem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

A Traveller szett kedvenc darabja nálam.