Adrienne Feller

Ár:   5 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: jangela, Módosítva: 2015. március 16.

Ár:   5 900 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zöld esszencia - mindenre, ami gyulladás... Panarom utitárs / utipatika csomaghoz, vagy önnállóan is alkalmazható! - Alkalmazható: Mindenre, ami gyulladás (pl: arcüreggyulladás, izületi gyulladás, gyulladt bőrfelület stb.) 100%-os tisztaságú, terápiás céllal alkalmazható illóolaj-keverék.

Összetevők: Vietnámi Eukaliptusz,  Olasz Szalmagyopár,  Vadlevendula,  Orvosi Levendula,  Babér,  Teafa,  Varádics,  Mogyoróolaj

niomiode

2020. november 2.

Nálunk a házi patika része arcüreggyulladásra, fülfájásra kiváló. Fantasztikus gyógyillata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Akasa

2020. július 11.

Fülgyulladásra, torok gyulladásra hasznàlom. Külsőleg kell kenni. Mikor szól a gyermekem, hogy fáj a füle, elkezdem kenni és este ki is fakad a savó, másnapra kutya baja.
Nqgyon finom illata van, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Nqgyon finom illata van, imádom.

jangela

2015. február 18.

Mindennemű gyulladásra, természetesen tiszta megoldás, gyógyszerek nélkül, csak az illóolajok segítségével.Az illata citromos, friss, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.