Adrienne Feller

Ár:   6947 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: jangela, Módosítva: 2022. szeptember 27.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zöld esszencia - mindenre, ami gyulladás... Panarom utitárs / utipatika csomaghoz, vagy önnállóan is alkalmazható! - Alkalmazható: Mindenre, ami gyulladás (pl: arcüreggyulladás, izületi gyulladás, gyulladt bőrfelület stb.) 100%-os tisztaságú, terápiás céllal alkalmazható illóolaj-keverék.

Összetevők: Vietnámi Eukaliptusz,  Olasz Szalmagyopár,  Vadlevendula,  Orvosi Levendula,  Babér,  Teafa,  Varádics,  Mogyoróolaj

2990,- Adrienne Feller Zöld Esszencia
Ár: 3990 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta/foxpost
Ár: 5500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

juditszep

2022. szeptember 26.

Gyönyörűen lehúzta a gyulladást a fülemről +++++ ahogy bekenem magam vele, pár perc múlva tudom fújni az orrom, nincs letapadva, rögtön elkezd ürülni a váladék. Szeretem éjszakára a mellkasomat is bekenni vele. Nem marad vissza száraz köhögés. Nálunk nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

AnikoR

2022. április 15.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Gyakori arcüreggyulladás kezelésére vettem, de sem az enyhe, sem a súlyosabb megbetegedésen nem segített, hiába kenegettem az arcomat. Nem csökkentette a fájdalmat, vagy a bedugulás érzést, és nem gyógyultam meg tőle gyorsabban.
Próbáltam 1-2 pattanásra is célzottan használni, de különösebb változást nem tapasztaltam. A torkomra kentem, ha fájt, vagy a fülemre, de… semmi. Annyira sajnáltam, nagyon reméltem, hogy beválik majd. :’(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

niomiode

2021. május 5.

Nálunk a házi patika része arcüreggyulladásra, fülfájásra kiváló. Fantasztikus gyógyillata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

bogarka

2021. április 11.

Nagyon szeretem az illatát, vonzódom hozzá, talán nem véletlenül. Régen használtam, újra fogom venni. Testápoláshoz hígítva, wellness élmény gyanánt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Akasa

2020. július 11.

Fülgyulladásra, torok gyulladásra hasznàlom. Külsőleg kell kenni. Mikor szól a gyermekem, hogy fáj a füle, elkezdem kenni és este ki is fakad a savó, másnapra kutya baja.
Nqgyon finom illata van, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Nqgyon finom illata van, imádom.

jangela

2015. február 18.

Mindennemű gyulladásra, természetesen tiszta megoldás, gyógyszerek nélkül, csak az illóolajok segítségével.Az illata citromos, friss, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.