Advanced Clinicals

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   53 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LondonBee, Módosítva: 2018. június 20.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

Külső stresszorok, például akne elleni gyógyszer vagy klímaváltozás hatására a száraz bőr állapota, diszkomfort érzése súlyosbodhat. A Jojoba Clear Skin Oil megváltás a bőrhibákra hajlamos, száraz, kipirosodott bőrnek. Erős hidratáló hatású, visszaállítja a szárazság miatt gyakran idősebbnek tűnő bőr rugalmasságát. Elősegíti a bőrkép tisztaságát és finomítja a pórusokat. Koncentráltságának köszönhetően azonnal megnyugtatja a száraz, sérült területeket, és nem fénylik. Azonos kémiai szerkezettel rendelkezik, mint a bőr és a haj természetes olajai, így gyorsan beszívódik. Hidratáló csipkebogyó olajjal készült.

LondonBee

2017. november 7.

Egy hete használom ezt az olajat és eddig nagyon megvagyok vele elégedve. Könnyen beszívódik, nem érzem úgy a használata után, mintha bevonat lenne az arcomon; elég belőle 4-5 csepp az arcra-nyakra-dekoltázsra. Használat után nagyon puha lesz az arcom, egészséges színű, egyenletes. Nincsenek nagyon bőrproblémáim, így azt nem tudom mennyire segít azokon, de hidratálni, rendkívűl jól hidratál. Kombinált a bőröm, hol száraz- hol zsíros, de úgy tűnik össze tudja hozni a két részt.
Az esti rutinom részét képezi, szérum után is gyorsan beszívódik. A pipettás üvegcse praktikus, az 50ml sokáig ki fog tartani. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.