Aedes de Venustas

Ár:   80 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. június 24.

Ár:   80 000 Ft

Copal, a maja templomok szent tömjéne. A tenger és a dzsungel közé ékelődött ősi kultúrák illata Közép-Amerikából. Friss, sós ózonillat, fűszeres kardamom és földszagú pacsuli gomolyog a mirrha, ámbra, tonkabab alapból - és rengeteg, 30% tömjén!

Orr: Bertrand Duchaufour

Ár: 44 000 Ft , Eladó: Moratti
Állapot: 97/100 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

elvanui

2019. január 29.

Nagyon kényelmes tömjén. Eleinte szikrázó, mint egy savanykás citrusgyümölcs, a kardamomtól, majd felemelő, légies, végül ropogós és simogató szárazság, de végig igazi, álmodozó copal. Nem szúr. Repít és cirógat. Nem lesz füstös, egy pillanatra sem, de kivételesen nem is hiányzik belőle. Nagyon szeretem a Messe de Minuit-t is, de ő simán maga mögé utasítja. Régóta szépen futunk együtt, és most megint rákívántam. De jó, hogy vannak ilyenek!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

lazolkov

2018. május 21.

Fej : tengeri sós jegyzetek, ózondús megjegyzések, tömjén
Szív : kardamom, pacsuli, tömjén
Alap : ámbra, mirha, mandula, tonkabab, tömjén

A mexikói Yucatan-félsziget maja fellegvára által ihletett illat a habzó tengerek türkizétől a dzsungelek zöldjéig,
a füstölő és a tűz aranyától az oltárán elhelyezett borostyánig vetít egy illatosan vizuális élénk képet szaglóhámunkra.
A föld és a tenger ünnepe olvad bőrünkön, tűz és a kéken csillogó mélység, "smoke on the water"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 21.

Fej : tengeri sós jegyzetek, ózondús megjegyzések, tömjén
Szív : kardamom, pacsuli, tömjén