Aedes de Venustas

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ansu, Módosítva: 2014. május 28.

Ár:   65 000 Ft

Parfümőr: Ralf Schwieger

Fejjegyek: írisz, ambrette, borókabogyó, csillagánizs

Szívjegyek: bőr, oud, szegfűszeg, rózsa

Alapjegyek: tömjén, fás jegyek, vetiver, ámbra

Ár: 4000 ft + postaköltség , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sh4ayoa

2015. november 18.

És megtaláltam azt a parfümöt, amit nem lehet szavakban kifejezni.. pontosabban azokat az érzéseket, amiket kelt bennem. Egy határozott és elegáns illat. Egyszerűen oda vagyok érte!!!
Valószínűleg életem végéig újra és újra fogom venni!

Remélem nem szabály ellenes idézni. Ha igen, akkor töröljétek.
Zólyomi Zsolt, országunk egyetlen parfümőrje így írja le :"A világ legdrágább kivonata, az írisz és a legősibb, a tömjén egy parfümben.
Iris Bismarckiana, borókabogyó, csillagánizs, májusi rózsa, bőr, szegfűszeg, oud, pacsuli, vetiver, pézsma, ambrette, nemes fák és az örök tömjén. 2014 Fifi Award Winner!"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Valószínűleg életem végéig újra és újra fogom venni!

Remélem nem szabály ellenes idézni. Ha igen, akkor töröljétek.