Aesthetic Dermal

Ár:   10 980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kovia, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   10 980 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az éjszakai szérum rezveratrollal és viniferinekkel táplál. Míg a rezveratrol, a növények által termelt természetes fenol a sérülések, károsodások helyreállítására, megelőzésére szolgál, véd a fénykárosodástól és antioxidáns, addig a viniferin a szőlő által termelt sejtmegújulást serkentő hatóanyag. E két összetevő teszi lehetővé, hogy a már meglévő bőrkárosodás helyreálljon. Emellett lassítják az öregedés látható jeleit is.