Affect

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kissadel98, Módosítva: 2017. július 21.

Hosszan tartó, 10 színű szemfesték paletta. Selymes, matt textúrájú festékeket tartalmaz, melyek ideálisak a szemek árnyékolására kiemelésére. A színek egymással könnyen keverhetőek, erősen pigmentáltak. Kitűnő minőségű paletta. Magas a takarása, nem porzik, nagyon jól kezelhető, extra gyönyörű árnyalatok természetes sminkek elkészítéséhez.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

Tényleg profi paletta! Nagyon tartós, gyönyörűek benne a színek. Mostanában szinte csak ehhez nyúlok, mert nagyon szép natural sminket tudok vele készíteni. A csomagolása nekem nagyon bejön. Nem olcsó, de nekem megéri, mert nagyon kevés kell belőle és ha ezzel készítem el a sminket, akkor tuti nem mászik le rólam szinte lemosásig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

kissadel98

2017. július 13.

Nagyon igényes kivitelezésű, erősen pigmentált paletta. Számomra tökéletes a natural vagy füstös sminkek elkészítéséhez. A világos színek is szépen látszanak. Én primert használok alá, így még tartósabb. A szemhéjamra sem ragad így rá napközben a festék és nem kopik. Nagyon meg vagyok vele elégedve, habár féltem egy kicsit, mert nem olcsó, de nagyon megérte az árát. Kiadós, nagy paletta, nem picike festékek. Eddig a Sleek palettáim voltak az etalon, de most ez jobban bevált és csak ehhez nyúlok szinte minden nap, amióta megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.