Affect

Ár:   3045 Ft és 3550 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2018. november 15.

Ár:   3045 Ft és 3550 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Az üres paletta lehetővé teszi, hogy mindenki összeállíthasson a saját igényei szerint egy egyedi palettát. A palettába belehelyezhetőek korrektor, púder, highlighter, bronzosító, pirosító, szemfesték utántöltői (is).

2 méretben kapható

Kremcica

2018. november 25.

Régóta szemeztem már ezzel a tartóval az egyik sminktermékeket áruló webshopban mikor itt a KM piacon ráleltem. Számomra tökéletes mágneses paletta, mert bár nincs benne tükör és kicsit nehezen lehet kinyitni, mégis masszív és valamivel magasabb mint a klasszikus Z paletták így az arcra való púderek is beleférnek. No meg olcsóbb, kb fele annyiba kerül mint egy hasonló méretű Z paletta. Sokkal szívesebben sminkelek mióta a szem és arcra való púdereim egy helyen vannak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.