Afnan

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Echooo, Módosítva: 2022. október 10.

Ár:   17 000 Ft

Fejjegyek: bergamott, rebarbara, szerecsendió

Szívjegyek: török rózsa, pünkösdi rózsa, vanília, pézsma

Alapjegyek: borostyán, cédrus, zöld jegyek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Cress

2024. április 5.

Nem ismerem a Delinát, de ez nagyon tetszik.
Egyetlen bajom, hogy mindenhol azt olvasom milyen erős és tartós, de valahogy rajtam annyira nem. Ennek ellenére oda vagyok érte. Az első percben durván alkoholos citrom illat, de egy-két perc múlva már érzem a rebarbarás rózsát kis füstösséggel. Nagyon bejött nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 5.

Nem ismerem a Delinát, de ez nagyon tetszik.

Szil07

2023. november 9.

Most adtam el, ennek kapcsán véletlen idekeveredtem és kíváncsi lettem a kommentekre. Nos, rá kell, hogy cáfoljak az előzőekre; 3-4 fújás?!?! Ebből kettő is bőven sok, atom tartós és nem kicsi szilázsa van. ...és abszolút Delina, talán még erősebb és jobb is! Én viszont már nem szeretem ezt a vonalat, besokalltam tőle, így - bár egy tavaly ilyenkor ezt még nem tudtam volna elképzelni - továbbadtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 9.

Sophie0517

2023. augusztus 28.

Mintát rendeltem, és nagyon nagyon jól tettem. Ennek az égvilágon semmi köze rajtam a Delina vonalhoz sajnos, pedig annyira akartam. Erba pura felhigított változata arab módra. Lehet tartós, és az üveg is biztos csúcs, de nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Cintia04

2023. augusztus 23.

A sima Delinat nem ismerem mert nagy szerelmem lett a Delina Exclusif amit imádok, viselni, érezni és ennyi bókot még soha egy parfümömre sem kaptam mint rá így valahogy sima Delina kimaradt viszont több helyen is olvastam, hogy ezt az Afnan illatot hasonlítják hozzá! Még mielőtt ismertem volna a PDM házat kívánság listámon volt ez az Afnan illat annyira gyönyörű és fényűző az üvege, hogy nagyon kíváncsi voltam, hogy mit rejt! Ez egy virágos, fás, édeskés, meleg illat! Nekem valahogy olyan mitnha a Delina Exclusif és az Erba Pura szerelem gyereke lenne! Benne van az arab vonal de nem oudos, nem vág orrba viszont az biztos, hogy intenzív és brutál tartós ezt nyáron és 3 nagyon max 4 fújásnál többel nem merném használni mert egy atom fegyver így el is tettem hidegebb időkre! Nem kell félni, hogy ez egy óra múlva eltűnik! Ennél tényleg érvényesnek érzem azt, hogy aki nem tud parfümöt viselni csak fújja ha kell ha nem na annak ez nem való! Ehhez tényleg meg kell érni és kell hozzá intelligencia, lelki érettség, hogy tudj vele bánni mert nagyon könnyen lehet, hogy ő fog minket viselni! Ez egy csokor eső áztatta rózsa ami szelíden megpihen egy vaníliás, pézsma ágyon és a szirmokról le gördülő víz cseppeket felmelegíti a borostyán és a cédrus és ahogy össze érnek, össze melegednek létre hoznak egy megnyugtató, simogató burkot ami átölel és felmelegít! Huh ez valami csoda lesz ősszel és télen, neki tényleg kell a hideg idő! Én nagyon szeretem és alig várom, hogy tudjam használni 💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 23.

Echooo

2022. október 13.

Youtube-on hallottam erről, hogy mennyire Delina-klón, szóval vettem fújós mintát. Na nem azért, mert a Delinát kedvelném, hanem csak érdekelnek az ilyen állítások igazságtartalmai mindig. Plusz fragin is dicsérték..

És valóban, legalább 95%-os Delina-klón. Ha nem több. Mindkettőt próbáltam, régen sem szerettem, most sem. Egyébként baromi tartós illat, lekörözte az összes többi mintát, amit akkortiájt próbáltam, amikor ezt. Ha szeretném a Delinát, biztosan ezt venném inkább. A fejjegyek lecsengése után egyébként még nekem is tetszik, de azt az első részt nem tudom elviselni. Csak azért nem 5 csillag, mert azt mégiscsak a kedvenceimnek tartogatom.

Tartós, elég nagy szillázsú, és tényleg patent klón. 5 csillag a minőségének. Az illat számomra amúgy hordhatatlan (az első fél-1 órája miatt, mint a Delina esetében pont), de 90 ezerért is az lenne, ha az eredetit venném :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 13.