Afnan

Ár:   $75   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Parfumaddict, Módosítva: 2021. szeptember 17.

Ár:   $75

Fejjegyek: alma, bergamott, fekete ribizli

Szívjegyek: levendula, pacsuli, tölgyfazuzmó

Alapjegyek: ambergris, pézsma, sáfrány

Afnan Supremacy Not Only Intense EDP 5ml / 10ml
Ár: 1800 Ft / 2900 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost
Afnan Supremacy Not Only Intense - fújós
Ár: 1200 Ft - 5 ml /// 1900 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Lapo

2022. január 30.

Nagy várakozás előzte meg a vásárlást, mert kíváncsi voltam, hogy ennyi idő után, számtalan (néhány kiváló) Aventus klón vagy legalábbis ebbe az illatvilágba tartozó illat után mit lehet még kezdeni az iránnyal.. számomra egyértelműen kiderült, hogy semmit.. Szerintem sokkal, de sokkal jobb másolatok vannak/voltak a piacon, több esetben sokkal kedvezőbb árban is.
Nekem, rajtam (próbáltam többször) csalódás minden tekintetben.. Hacivat-hoz még nem volt szerencsém, de ha ez az illat inkább annak szeretne tűnni, akkor azzal sem leszek túlzott barátságban.
Kellemetlen illatnak azért nem mondanám.. savanykás, citrusos kezdet (amivel alapjában véve nem is lenne probléma), később édeskés gyümölcsös leszáradás (sok esetben jót tesz egy illatnak 15-20 perc, utána sem változott számomra pozitív irányba), de egyik életszakaszában sem "éreztem rá".. Végtelenül sajnálom.. eladtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 30.