Afrodita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Biankaa, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tisztátalan, zsíros bőrtípusok kezelésére alkalmas fluid, amely mint szerves bőrradír fejti ki hatását. Fokozza a bőr regenerálódó képességét, növeli nedvességtartalmát, összehúzza a kitágult pórusokat és csökkenti a ráncokat.

Használata: a liquid crystal krémet minden alkalommal, az AHA habbal jól letisztított bőrfelületre vigye fel. Mivel a bőrt az AHA kezelések során óvni kell a napfénytől, így a krémet esténként alkalmazza.

csiges

2020. július 25.

Már elég réneg használtam, így nem emlékszem teljesen...
Első alkalommal felpuffadt tőle az arcom reggelre. Emlékszem még tetszett is, és nevettem magamon, de később rájöttem hogy ezt hívják úgy hogy allergiás reakció. Semmilyen hatására nem emlékszem, hogy bármit is csinált volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

Már elég réneg használtam, így nem emlékszem teljesen...

csokibeka

2016. augusztus 20.

Elhasználtam, de nem kedveltem meg. A 8 és 10%-os AHA nem okozott semmilyen irritációt, de ez az 5% csípte a bőröm. Nem annyira, hogy le kelljen mosni, de csípte. Reggelre nekem is egy zsíros réteg lett az arcomon és sajnos a mitesszerek is ugyanúgy szaporodtak, mint nélküle. Viszont ártani sem ártott(sok kencére allergiás vagyok), pattanást sem okozott és hidratált volt a bőröm, de nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

AnitaHorvath

2015. március 4.

Hámlasztáshoz tényleg jó, de nekem reggelre mindig egy zsíros réteg keletkezik a használata után, és a pórusaimon se láttam semmi változást. Nem éri meg a 6-7 ezer forintos árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

vargaiwu

2015. március 1.

Igaz még pár napja használom csak de nagyon szeretem.
Én a kozmetikusomtól vettem 5800ft-os áron.
Amikor felkenem néhány helyen nagyon csípi az arcomat de ez normális.
Eddig a hatásából csak a pórusösszehúzást és az "olajtalanítást" tudom értékelni, de az 5 csillag! :)
Megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Igaz még pár napja használom csak de nagyon szeretem.
Én a kozmetikusomtól vettem 5800ft-os áron.
Amikor felkenem néhány helyen nagyon csípi az arcomat de ez normális.
Megéri az árát