Afrodita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Biankaa, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tisztátalan, zsíros bőrtípusok kezelésére alkalmas fluid, amely mint szerves bőrradír fejti ki hatását. Fokozza a bőr regenerálódó képességét, növeli nedvességtartalmát, összehúzza a kitágult pórusokat és csökkenti a ráncokat.

Használata: a liquid crystal krémet minden alkalommal, az AHA habbal jól letisztított bőrfelületre vigye fel. Mivel a bőrt az AHA kezelések során óvni kell a napfénytől, így a krémet esténként alkalmazza.

csokibeka

2016. augusztus 20.

Elhasználtam, de nem kedveltem meg. A 8 és 10%-os AHA nem okozott semmilyen irritációt, de ez az 5% csípte a bőröm. Nem annyira, hogy le kelljen mosni, de csípte. Reggelre nekem is egy zsíros réteg lett az arcomon és sajnos a mitesszerek is ugyanúgy szaporodtak, mint nélküle. Viszont ártani sem ártott(sok kencére allergiás vagyok), pattanást sem okozott és hidratált volt a bőröm, de nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

AnitaHorvath

2015. március 4.

Hámlasztáshoz tényleg jó, de nekem reggelre mindig egy zsíros réteg keletkezik a használata után, és a pórusaimon se láttam semmi változást. Nem éri meg a 6-7 ezer forintos árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 4.

vargaiwu

2015. március 1.

Igaz még pár napja használom csak de nagyon szeretem.
Én a kozmetikusomtól vettem 5800ft-os áron.
Amikor felkenem néhány helyen nagyon csípi az arcomat de ez normális.
Eddig a hatásából csak a pórusösszehúzást és az "olajtalanítást" tudom értékelni, de az 5 csillag! :)
Megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 1.

Igaz még pár napja használom csak de nagyon szeretem.
Én a kozmetikusomtól vettem 5800ft-os áron.
Amikor felkenem néhány helyen nagyon csípi az arcomat de ez normális.
Megéri az árát