Afrodita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zizi0928, Módosítva: 2012. február 25.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, tisztátalan, pattanásos bőrtípusok ápolására szolgál. Csökkenti a faggyúmirigyek túlzott működését, a bőrt nyugtatja, fertőtleníti és gyulladásgátlólag hat rá.

A fontosabb hatóanyagok: bisabolol, nagylevelű csodamogyoró, cickafark kivonat, teafaolaj, allantoin, cink oxid

Eryca21

2018. október 31.

Zsíros bőrű és tág pórusú vendégeim bőrével csodát művel. Én is és a kozmetikámba betérő vendégeim is imádják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Roni27

2012. április 22.

Mint kozmetikus, használtam ezt a krémet. Nagyon szépen lehet vele masszírozni, mert elég sűrű állaga van, emiatt igen gazdaságos. A kitágult pórusokat nagyon szépen összehúzza, a bőrt nyugtatja láthatóan. Pattanásos bőrre remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

zizi0928

2012. február 12.

A kozmetikusom ajánlotta az állandóan zsíros bőrömre, és csodát tett vele. Elég masszív, paszta szerű állaga van, először meg is ijedtem, de már vagy egy éve ezt használom nappalra, és megéri az árát - kimérve 10 ml kb. 1500 ft, de ez a kis tégely legalább 2 hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.