Afrodita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Evica, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló arc, nyak és dekoltázsápoló krém. Serkenti a bőr természetes működését, és lassítja az öregedés látható jeleinek idő előtti kialakulását.

Fanni0306

Korcsoport: < 18
2020. május 8.

Hihetetlen milyen illata/szaga van, rettenetesen erős, nem az az elillanós fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 8.

aranypáva

2015. december 9.

Hidratálásra nagyon jó, de a szagát nem tudtam elviselni. Egyébként a bőröm szerette volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.