Afrodita

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TBeszter, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A bőrt erőteljesen zsírtalanítja, alaposan megtisztítja a szennyeződésektől és a sminktőll, miközben a szemet nem irritálja. A bőrt hidratálja és selymessé teszi.

TBeszter

2017. október 4.

Reggelente ezzel szoktam megmosni az arcom, jólesően frissít, eltávolítja, ami az éjszakai arcápolók után maradt. Igazi tiszta érzést hagy maga után, mindenféle felesleges, plusz illat nélkül. Kellemesen ápolja a bőrt, egy icipicit sem szárít, nem irritál. Nagyon szeretem az adagolóját, pont tökéletes mennyiséget ad egy pumpálásra és igazán sokáig elég. Nagyon szeretem, de kifejezetten reggelre, este, az egész nap végére kicsit kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Emolliensek: Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Coco-Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate