AFY

Ár:   500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   ebay   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. december 7.

Lelőhely:   ebay

Természetes gyümölcs és virág kivonattal.

boszilvi

2016. június 3.

Csak kíváncsiságból rendeltem meg. Fogalmam sincs mire jó?! Jó ez egyáltalán valamire? Nekem egy rózsaszín (nem áttetsző, mint amit vártam) illatocskás krém érkezett. Parfümnek nem nevezhető, kis semmiség, mert az illata kb. a nullával egyenlő. Annyira illatos, mint egy sima krém vagy testápoló. Állaga sűrű és felkenés után egy darabig ragad is. Csak rakosgatom ide oda, hátha jó lesz valamire, de eddig nem jöttem rá, mire. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.