Agent Provocateur

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2019. március 14.

Ár:   14 000 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: rózsaszínbors, narancs, citrom, boróka

Szívjegyek: rózsa, jázmin, nektarin, fahéj

Alapjegyek: szantál, vetiver, tonkabab, pézsma

Agent Provocateur Blue Silk 10ml fújós
Ár: 2400 Ft postával , Eladó: csakmelinda
Állapot: 10ml frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: utalás, postán maradó/foxpost
Agent Provocateur Blue Silk EDP 100 ml
Ár: 8.200 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Új, dobozos , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.

illatvarázs*

2019. március 19.

Bírom, hogy még az új parfümök között is lehet azért szépségekre találni. Komolyan lassan már ez lesz számomra a meglepő. Az elmúlt években tucatillatokat dobnak ki a nagy parfümházak, erre jön egy kevésbé ismert ház - (ismert,ismert, de nem egy kajak mainstream vonal) - és megvan benne a parfümök lényege, üzenete. Nem mindenki szereti a fűszeres illatokat, tudom, de aki igen, annak nazális boldogságot tud/fog okozni. Tetszik, hogy nem brutál, nehéz fűszeres illat. Általában amiben fahéj van, az már egy mélyebb, orientális illat. Nos ez nem mély. Van benne könnyedség, némi frissesség. (Akinek a frissesség a citrusos vonal, az hülyének fog nézni, de tudom van aki érti amit írok.) Emelem a kalapom, aki megalkotta. (Beverley Bayne) Összehozni látszólag egymásnak ellentmondó összetevőkből egy parfümöt, mutat némi szakértelmet. (Gondolok itt pl. számomra furcsa párosokra: boróka, nektarin, vetiver, tonakabab)
Az elején a fahéj üti fel a fejét, ekkor még ez a legmeghatározóbb, aztán jön a borsos, borókás fűszeresség, picit frissen, majd enyhén gyümölcsösödik és szép lassan egy szantálos, enyhén tonkás finomság lesz belőle.
Az üveg és a doboz is szép! Nekem ez is fontos.
Megint megnyugodtam, hogy még nincs vége a parfümszakmának, vannak még szépségek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 19.

Az üveg és a doboz is szép! Nekem ez is fontos.