Agent Provocateur

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nagygabi, Módosítva: 2020. július 28.

Ár:   12 000 Ft

Fejjegyek: citrom, bergamott, lime

Szívjegyek: füge, fügefa

Alapjegyek: szantálfa, borostyán

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

kvin

2020. december 13.

Fügés illatok szerelmeseként tennem kellett vele egy próbát. És mivel én leszek az első véleményező, ezért megengedem magamnak azt az előjogot, hogy kicsit bővebben írjak.
Az AP illatok valamiért közel állnak a szívemhez, szinte minden üvegből volt már, nem tudom, mi a vonzódásom oka, mert a vágyaim ellenére - talán a L'agent kivételével - egyik illattal sem találtuk meg igazán egymást. Mégis újra és újra próbálkozom. Azt hiszem, be kell valljam magamnak, hogy ezt az angol fehérnemű-céget valahol tudat alatt társítom az angliai tartózkodásom alatt felfedezett Leg Avenue életérzéssel. Ízléses, ultra szexi és nőies fehérneműk, harisnyák, kosztümök, plus size méretben is! Nem reklám, de ha ők adnának ki parfümöt, tuti ráharapnék. Kicsit ezt helyettesíti nekem az Agent Provocateur.
Maga az Electric nem árul zsákbamacskát. Szikrázó "elektromosság"!
Bár az illatjegyek nem vetítik elő, mégis vártam azt a tipikus AP-re jellemző nagyon intenzív, kissé fojtó szexualitást, amit tudni kell viselni. Nos, ebben ez nincs. Vannak viszont vibráló citrusok, - az első percben szinte csak ez - , amely átfordul a hőn áhított fügébe, majd szép lassan lecsitul, bepuhul.
Egy másik orr szerint "citromlével leöntött cukros hús, de jó!", ezt a leegyszerűsített benyomást lefordítom.
A "cukros hús" jelen esetben a FÜGE megfelelője - édesen húsos, harapnivalóan dús, érett gyümölcs, a zöld minőségében, nem a Kalifás gejl édes aszalt formájában.
A citromlét nem kell magyaráznom. Végig megőrzi a határozott citrusosságát, mint egy üdítő koktél. Tehát a fügét itt frissítő fröccsben kapjuk, nem édes jegyekkel társítva, ezért, aki édes fügére vágyik és a citrusos illatokat ledobja a bőre, azokon lehet, hogy szinte villámokat szór és nem fog működni.
De akiken - mint rajtam - amúgy is minden édesedik, annak kellemes felüdülés lehet ez az élénkítő fügés illat.
Nincs nagy hatótáv, de cserébe sokáig jelen van, és ad egy fajta energiaszintet, magabiztosságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

Maga az Electric nem árul zsákbamacskát. Szikrázó "elektromosság"!