Agent Provocateur

Ár:   13 990 Ft és 21 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   13 990 Ft és 21 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Illatjegyek: édesgyökér, chili, lótusz, virágos jegyek, bőr, ámbra, vanília

Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost
Ár: 5000 Ft , Eladó: nobilissima
Állapot: kb 48/50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-en, előre utalás esetén foxposttal küldöm

albertinablogg2

2020. december 31.

Hezitáltam, hogy mennyit adjak neki, mert szívem szerint levonnék a ronda üvege miatt -1 csillagot, de... Annyira belevaló, dögös, nehéz, kemény, igazi femme fatale illat, hogy sajnáltam volna ezért lehúzni. Gyerekkoromban éreztem valahol valami hasonlót, talán ezért is nyerte el tetszésemet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

riatai

2020. november 25.

Még egy bőr.... Ő sem az én illatom. Bár elég jó kis illat, nem én vagyok. Nem tudom megmondani, mit érzek ki belőle. Összeáll egy teljes egésszé. Finom meleg, édes őszi/téli illat. Nem az a gejl, fanyalgós édesség. Csak épp annyira, hogy érezzük a melegét. Talán beleképzelem a chilit is, de nem mar, csak finoman hívja fel a figyelmet. Viszonylag tartósnak mutatkozik. Mindent összevetve 4 csillag....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

mlnda

2020. október 24.

Nagyon kivancsiva tett, hogy chilis. Altalaban rosszul viselem a nagyon edes parfumoket, de utanaolvastam es a legtobben azt irtak, hogy nem fojtogatoan edes. Es igy is van, az edessege turheto. A chili is erezheto, a fuszeresseg is. DE ott van benne a borostyanko (amber, nem tudom pontosan mi a magyar megfeleloje), ami fullasztova, emelyitove teszi szamomra. Ezt az osszetevot nagyon rosszul toleralom. Viszont ez nem a parfum hibaja, lehettem volna alaposabb, amikor utananeztem az osszetevoknek. A bort en egyaltalan nem erzem benne.
Tartossaga rajtam kozepes, inkabb gyengebb, mint az atlage.
Osszessegeben nekem ez egy nem. Ami viszont mellette szol, hogy eleg kulonlegesnek mondhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Tartossaga rajtam kozepes, inkabb gyengebb, mint az atlage.

egetoerika

2020. október 5.

Ma érkezett. Kifújtam, megijedtem. Aztán megpihent. Nagyon tetszik. Édes, de nem úgy, mint a likőr, hanem úgy, mint a nemes bor. Fűszeres, de nem túlzóak. Mély, meleg, nagyon nőies.
Hidegben még próbálom, de az erős 4* már most jár neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 5.

Hidegben még próbálom, de az erős 4* már most jár neki.

adrienn999

2020. április 5.

hmmm... elvileg gourmand és édes amiket én többnyire nem szoktam szeretni, mert túl sok a 'cukor' az orromnak és a gyomrom is liftezni szokott kezdeni... de ez tök jó balanszban van ez az illat, mert az édes jegyeket megfelelőképpen egyensúlyozzák 'érdekesebb' , karakánabb összetevőkkel mint a chili, édesgyökér vagy a bőr. Meglepő módon, húgom a legtöbb illatom nem jól tolerálja (többnyire azt mondja, hogy 'érett nősek'), de erre mindig rácuppant ha rajtam van :) Tökéletes femme fatale illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

artep81

2020. január 13.

Ez maga a DÖG! Vakon vettem, nem bántam meg. Szerelem! ❤️ Rajtam nagyon tartós, és végre nem egy full édes illat. Kicsit fűszeres, csücskös... Érdes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

blondiebunny

2020. január 2.

Fűszeres, de nem brutálisan. :-) A vanília sokat finomít rajta, szerintem a bőr dominál benne. Csinos, dögös illat. A tartóssága nekem annyira nudli volt (szerintem negyedórát sem bírt rajtam), hogy amiatt levonok 2 csillagot, de egyébként tényleg nagyon dög illat, az üvegcséje pedig meseszép:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Ferita

2019. november 19.

Eddig nem ismertem ezt az illatot. Rajtam is Angel,Angel Muse vonal. Nagyon szeretem mindkettőt. Igazi téli,édes de mégis fűszeres illat. Az ára is baráti. Picit lehetne tartósabb,de nem bánom.Örülök,hogy rátaláltam 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Lilka

2019. augusztus 9.

Tartos es egyedi....a fuszeressege érezheto leszáradáskor, viszont a Dior Hypnotic Poison szekrényszaga is fellelheto benne, nem rossz illat egynek elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Bernadett86

2018. november 28.

Update:valoban hasonlit kicsit az Angelre de messze jobb alkotas, az is jol azonosithato de nekem tul emelyito, es minden eszembe jutna rola, csak az angyalisag nem.:😊Nem tudom Agentek direkt "koppintottak" e le es adtak neki csak azert is egy hozzaillo nevet, de biztos, hogy ez igy telitalalat.Eros szo a koppintas, mert a F.I. mashogy mozgatja meg az ember erzekei...csak valahogy hasonlora sikeredett, de lagyabb, meg is fuszeresebb.Meg mindig nem jon szembe az utcan, remelem marad is igy.😈

Szerintem tökéletes.Nem értek egyet azzal, hogy trendbe illeszkedő lenne, ezerszer egyedibb mint egy si flanker vagy az agyverzesig eroltetett lvb flankerek.Legalabb is rajtam nem hasonlit semmi mai darabra, olyan illata van amit meg egesz pici koromban ereztem egy ismeros jok szitualt holgyon, aki kifinomult, akkor meg itthon nehezen beszerezheto luxusnak szamito illatokat hasznalt.Nem tudom melyik lehetett az az illat, pedig orulnek ha egyszer megtalalnam.D e ez addig is karpotol erte.Nem tudok jol parfumot jellemezni annak ellenere, hogy addikt vagyok es erdekel a tema, igy legyen annyi eleg, hogy ez a nev magaert beszel, hatarozott, lazado es fuggetlen mar mar vad termeszetu noknek javallot, nem art legalabb 25 evesnek lenni hozza, bar nem feltetlen szoktam korhoz kotni az illatokat.Az viszont igaz, hogy nem a 70es 80as evek nagyagyuira kell gondolni a fatale intense kifejezes miatr, nem kell orakat varni arra hogy megmutassa a szebbik arcat az illat.Meleg idoben nem tudom milyen, nem reg szereztem be, viszont 2szer teszteltem ejszakai eletben 2 ugralos vadulos rock koncerten es valami szuper jol illatozott a 30 fokban ahogy kimelegedtem a sok ugralastol.Valossaggal felerosodott az illat, bemutatkozott a vegzetes intenzitas.Nem is tudtam magamrol levakarni a csunyabbik nemet, 20tol 50ig mindenki forgolodott, probalt kontaktakodni, aminek en nem orultem, de biztos hogy jol funkcional csabito eszkozkent is.😀En javaslom testelesre, mert megerdemli, higy szeressek, bar az onzo enem orul neki, hogy nem tucat illat.😍😎

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.