Agent Provocateur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. május 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: yuzu, tejszínhab, körte, mandarin,

Szívjegy: pink lótusz, kamélia, datura,

Alapjegy: pézsma, bambusz, safrány.

Ár: 1400Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Fót, fizetés: banki utalás, postán küldöm
Ár: 2600Ft/10ml + pk , Eladó: Nabi
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Fót, fizetés: banki utalás, postán küldöm

ALettah

2020. február 2.

Vakvásárlás volt, mert hát van olyan, hogy akkora a leárazás, hogy nem lehet neki ellenállni, és a fragranticán izgalmasnak tűntek a jegyek. Először is leszögezem, hogy a névnek semmi köze az üvegben levő nedűhöz, ez nem a végzet csábító asszonya, hanem egy ártatlan, kedves fiatal lány. Nagyon emlékeztet a Lanvin:Eclat D'Arpege illatára, amiből szintén van itthon egy üveg, de az ibolyásabb, ebben pedig erősebb a citrus, vagyis a yuzu. A bambusz, a lótusz, a vizes jegyek mind-mind szerethetővé, frissé, kiegyensúlyozottá teszik. Üde, bájos, viselhető mindennapi illat, szillázsa diszkrét, tartóssága jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

berika9

2019. november 29.

Kismintát vásároltam - több márkával egyetemben -, és Ő kell! Nagyon kellemes, visszafogott is, egyben különleges a kifújástól a leszáradásig. Számomra nem egy tömegillat, nem fejfájdítós, nem cukorka édességű. Igazi nőcis tisztaságillat a jó értelemben véve, nem degradálva a tisztaság illat fogalmát. Irodába is kitűnő :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 29.

KittiASzuperpocok

2019. november 27.

Édes kis semmiség. Olyan fiatal lányos nyári tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Édes kis semmiség. Olyan fiatal lányos nyári tucat illat.

Yeticica

2019. október 7.

Gyari mintat probaltam, hat.....
Light Blue / YR Naturelle / Elizabeth Taylor Violet eyes jellegu illat , lepkepuki tartossaggal az en szaraz boromon. Kellemes, vizes-citrusos (es cedrusos) frissito illatka, szerintem kellemesebb, kevesbe karcos mint a LB, ellenben kevesbe karakteres is. Ezek kozul a violet eyest valasztanam ha meg vagynek ilyen illatra - de mivel en is elhasznaltam minimum 1 uveg LB -t anno, pedig nem allt jol, most mar nem akarnek ilyen illatot magamon erezni. Mivel a tartossaga sem fenyes es a hatosugara is csapnivalo, valamint abszolute semmi ujat nem tud mutatni, ez igy nekem 2-es. (Nem rossz illat, csak ..... olyan... LB -s na).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Gyari mintat probaltam, hat.....

nyarigabi

2019. február 2.

Light Blue jellegű friss citrusos illat, semmi különös, tartóssága nekem átlagos volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

agica721

Korcsoport: >54
2017. december 6.

Nagyon finom citrusos illat .Friss , legies,fanyarkas.Nem jottem ra mire hasonlit, aztan aha effektussal rajottem: D &G Ligh blue fejillattal , ami nem valtozik.A tobbi leirt osszetevo nalam nem jon elo,amit nem is banok.Rendelem, nem birom megallni !Rendkivul tartos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 6.