Agno

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Illatosított oliva szappan 100% olivából.

Az összetevők listája nem INCI név alatt fut a csomagoláson hanem Ing alatt. Nem tudom mi a különbség de ha már illatosított szappanról van szó kellene az összetevők közé erről is valami adat...

Származási hely: Görögország

szambi

2012. november 18.

Alapjáraton az olívaolajból készült szappanok szerintem a legkíméletesebbek, érezhető a különbség az igazi olíva szappanok és a többi között.

Használtam ezt, a mézes változatot, jelenleg pedig az Aloe Vera-sat. Én nem vettem észre, hogy bármelyiknek tolakodó lenne az illata, sőt az Aloe-snak szerintem semmi illata nincs. Megjegyzem egy kis illat nem árt, mert az olíva szappanoknak alapból van egy jellegzetes "szaguk". No nem kell azért megijedni, de ha valaki összehasonlítja a többivel, akkor érezni, hogy melyik az igazi olíva szappan. Valószínűnek tartom, hogy ez zavarta Azursatellite-et is.

Egyébként szerintem nagyon jó termékek ezek, és nagy örömömre ezek nem mállnak szét használat közben úgy, mint a teljesen szűz olíva szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

azursatellite

2011. augusztus 2.

Jobban jártam volna, ha az illatmenteset választom, mert a többinek már a boltban a műanyag csomagoláson keresztül is nagyon tolakodó illata volt, ezt úgy érzetem kellemes, de kicsomagolva, sőt kipróbálva inkább irritáló számomra egyáltalán nem kívánatos illat, de maga a szappan nagyon krémes és jó érzés a bőrömnek. Még nem tudom próbálkozom-e vele majd valamikor még. Ez, az illata miatt majdnem teljes pénzkidobás volt. Talán kézmosásra elhasználom, még nem tudom. A 2 csillag a puha, krémes habjának szól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate