Agonist

Ár:   42 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2018. november 8.

Ár:   42 600 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2018

Fejillat: bergamott, mogyoró, füge

Szívillat: jázmin, frangipáni, vanília

Alapillat: oud, borostyán, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Andi0415

2019. szeptember 16.

Csak arra adok mostanában 5 csillagot, amit magam is megvennék üvegében. Nagyon drága, és ennek arányában nem akkora illatélmény.
Viszont nagyon kellemes, végre valami, amiben érezni a mogyorót 💕
Ruhán sokkal jobban megmarad mint a bőrömön, nem dicsérték nagyon, de nekem végül is tetszik. Nem ragaszkodik annyira, mint mondták. Én úgy viseltem pár napig, hogy "fura" de szaglászni kell. Az oud nagyon kellemesen érződik. Ha megkapnám örülnék és használnám. De nem az a hatalmas szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Viszont nagyon kellemes, végre valami, amiben érezni a mogyorót 💕