Ahava

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 5390 Ft

Ez a különösen gazdag krém mélyen hidratálja és táplálja kezét, folyamatosan nyugtatja a berepedezett, száraz területeket, egészséges, selymes puhaságot és hosszas kényelemérzetet eredményez. Érzékeny bőrűek is használhatják.

Hypoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Használata bármikor javasolt, minden bőrtípusra.

Ár: 5390 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katoka

2020. május 3.

Bio kézkrém elvileg, dehát nem minősített, így van benne minden. Illata nekem kellemes. Nem szívódik be teljesen, nekem zsíros réteget hagy a kezemen. Az egyetlen jó hogy kevés kell belőle egyszerre, sokáig kitart. Az árához képest nem tud annyit mint vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Amikatamika

2020. április 27.

Ajándékba kaptam, jót akartak nekem, de az INCI-t nézve egyáltalán nem bio... Ami jó: gyorsan beszívódik. Ami rossz: sokszor kell használni hogy fenntartsam a kezemen a hidratáltság érzését (pedig csak irodai munkát végzek). Illatát éppen csak nem találom irritálónak, de hosszútávon kellemetlen. Nem vennék magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Laura052596

2020. január 21.

Nagyon szeretem használni. Kissé zsíros,de gyorsan felszívódik és órákig puha érzetet kölcsönöz a kezemnek. Egy kicsit drágállom ezért csak a négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

wildrose

2019. október 30.

Csodás, könnyed illatú, közepesen testes állagú kézkrém, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és szépen táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 30.

bereczalexandra93

2019. október 21.

Ez az egyetlen kézkrém, ami tényleg használ!! Picit zsíros, de én pont ettől szeretem nagyon. Az illata nem túl intenzív, egyszóval tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

sjokoladekake

2019. március 29.

Kipróbáltam kb minden elérhető márka kézkrémét, testápolóját: Nuxe, La Roche Posay, Babe, Dove, Loccitane - de ez az Ahava volt a legjobb eddig. Ajánlom mindenkinek, akiknek az imént felsoroltak nem váltak be, és olyan krémet keresnek ami nem túl zsíros és viszonylag gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Izraelből kaptam néhány terméket azok között volt.
Közepes lelkesedéssel behoztam az irodába itt gyorsan elfogy -jelszóval ,mert a rengeteg papír elképesztően szárítja a kezem.
Számomra a márka teljes egészében ismeretlen volt ezidáig. Egyszer aztán kipróbáltam és bummm... ..megkockáztatom, hogy életem legjobb kézkréme..:) Hihetetlenül puha lesz tőle a kezem,először nehéznek tűnik,de a kéz melegétől nagyon gyorsan beszívódik,isteni az illata.
Abban a hiteben voltam ,hogy valami nagyon durván holt tengeri ásványos dolog, gyorsan rá is kerestem hogy itthon vajon lehet e kapni. Az állam szó szerint leesett az árától... nagyon sajnálom mert bizony ez azért drága ,tekintve hogy kb 2 hét alatt elfogyott.
Második pofon, az összetevőit látva....sok természetes anyag nem lakozik benne így nem a legjobb. (ezért a 4*)
Kár pedig életem kézkréme jelzőt is megadtam volna neki , ha az összetevőit és az árát nem tudom :) Minden esetre ha ajándékba kapok örülök legközelebb is .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Izraelből kaptam néhány terméket azok között volt.

oti78

2018. április 20.

Még azelőtt kezdtem használni, hogy INCI figyelő lettem. Most, látva az összetevőket nem tetszene. DE: a legeslegjobb kézkrém, amihez valaha szerencsém volt. Imádom az illatát. Az elején nehezen kenhető, amíg fel nem veszi a test melegét. Utána viszont ráolvad a kézre, jó értelemben. Tökéletes krém. Most becsukom a szemem az INCI-n.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

nusmanna

2018. április 14.

Szuper illat, szép hatás, gyorsan beszívódik. Kicsit csalódott vagyok az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

laural

2018. április 14.

Mostanában állandóan kiszárad a kezem, folyamatosan próbálgatom a kézkrémeket. Ez egyértelműen a jobbak között van, kellemes az állaga, szépen beissza a bőröm, valamelyest javult is a kezem állapota. Nagyon drága, ezt az árat én sokallom érte. Az illatát kimondottan szeretem, de az INCI-vel nem vagyok megelégedve, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.