Ahava

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 5390 Ft

Ez a különösen gazdag krém mélyen hidratálja és táplálja kezét, folyamatosan nyugtatja a berepedezett, száraz területeket, egészséges, selymes puhaságot és hosszas kényelemérzetet eredményez. Érzékeny bőrűek is használhatják.

Hypoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Használata bármikor javasolt, minden bőrtípusra.

Ár: 5390 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

stylo

2021. december 21.

Nagyon szeretem az Ahava termékeit. Ez is klassz. Nem ragad, jó az illata. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

lapale

2021. augusztus 2.

Nem szeretem a ragadós, darabos kézkrémeket, válogatós vagyok.
Rettenetesen száradtak tudnak lenni a kezeim, néha felreped és vérzik is.
Ez a krém nem ragad, nem darabos, szépen el tudod oszlatni a kezeiden.
Selymesen simává és puhává teszi a kezemet. A hidratálása páratlan.
Az illata remek, egyáltalán nem tolakodó, mint egy finom parfüm.
Meglehetősen drága, de kis mennyiség is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Nem szeretem a ragadós, darabos kézkrémeket, válogatós vagyok.
Rettenetesen száradtak tudnak lenni a kezeim, néha felreped és vérzik is.
Ez a krém nem ragad, nem darabos, szépen el tudod oszlatni a kezeiden.
Selymesen simává és puhává teszi a kezemet. A hidratálása páratlan.
Az illata remek, egyáltalán nem tolakodó, mint egy finom parfüm.
Meglehetősen drága, de kis mennyiség is elég.

vereslaura

2021. február 14.

szeretem, de ár -érték arányban van olyan kézkrém ami jobb. erősen hidratál még télen is, az illata is finom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Katie

2021. február 4.

Mintám volt belőle. Az illata nem rossz, és egyébként teszi a dolgát, de az összetevői nem a legbarátságosabbak, és szerintem túl is van árazva. Egynek elmegy, meg nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

MrkMrcll

2020. november 20.

Nagyon kellemes illata van, kevés kell belőle, gyorsan beszívódik, egyáltalán nem hagy zsíros érzetet. Télen kimondottan jó. 20%-os akcióban nem drágább, mint egy body shop...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Laura052596

2020. január 21.

Nagyon szeretem használni. Kissé zsíros,de gyorsan felszívódik és órákig puha érzetet kölcsönöz a kezemnek. Egy kicsit drágállom ezért csak a négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

wildrose

2019. október 30.

Csodás, könnyed illatú, közepesen testes állagú kézkrém, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és szépen táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 30.

bereczalexandra93

2019. október 21.

Ez az egyetlen kézkrém, ami tényleg használ!! Picit zsíros, de én pont ettől szeretem nagyon. Az illata nem túl intenzív, egyszóval tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

sjokoladekake

2019. március 29.

Kipróbáltam kb minden elérhető márka kézkrémét, testápolóját: Nuxe, La Roche Posay, Babe, Dove, Loccitane - de ez az Ahava volt a legjobb eddig. Ajánlom mindenkinek, akiknek az imént felsoroltak nem váltak be, és olyan krémet keresnek ami nem túl zsíros és viszonylag gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Izraelből kaptam néhány terméket azok között volt.
Közepes lelkesedéssel behoztam az irodába itt gyorsan elfogy -jelszóval ,mert a rengeteg papír elképesztően szárítja a kezem.
Számomra a márka teljes egészében ismeretlen volt ezidáig. Egyszer aztán kipróbáltam és bummm... ..megkockáztatom, hogy életem legjobb kézkréme..:) Hihetetlenül puha lesz tőle a kezem,először nehéznek tűnik,de a kéz melegétől nagyon gyorsan beszívódik,isteni az illata.
Abban a hiteben voltam ,hogy valami nagyon durván holt tengeri ásványos dolog, gyorsan rá is kerestem hogy itthon vajon lehet e kapni. Az állam szó szerint leesett az árától... nagyon sajnálom mert bizony ez azért drága ,tekintve hogy kb 2 hét alatt elfogyott.
Második pofon, az összetevőit látva....sok természetes anyag nem lakozik benne így nem a legjobb. (ezért a 4*)
Kár pedig életem kézkréme jelzőt is megadtam volna neki , ha az összetevőit és az árát nem tudom :) Minden esetre ha ajándékba kapok örülök legközelebb is .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Izraelből kaptam néhány terméket azok között volt.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.