Ahava

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. április 24.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 7490 Ft

Osmoter™-rel, az Ahava egyedülálló Holt-tengeri kivonatával dúsított, ásványokban gazdag Holt-tengeri iszapból készült arcpakolás.

Hatására a bőr a  mélyebb  rétegeiben és a felszínén is tisztul. Puhítja, feszessé teszi és tápláló ásványokkal tölti fel a bőrt.

Ár: 7490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

highnessofcreams

2016. május 20.

Egy másik arcmaszkot szerettem volna elhozni, de abból nem volt a gyógyszertárban és kaptam pár mintát ebből a pakolásból. Az eladó lány szerint nagyon szépen tisztít és figyelmeztetett hogy 2 percnél tovább ne hagyjam fent, mert nagyon fog csípni. Én kicsit csaltam, mert tovább hagytam fent, de csak minimálisan csípett úgy 1 percig, én ezt nem is nevezném annak, volt már durvább arcmaszkom is :) Az összetevői rémesek, ami előnye, hogy kevés is elég belőle, a bőröm pihe puha, a pórusaim kicsit összehúzta és a tengeri sónak köszönhetően, mikor lemostam szépen le is tudtam radírozni a bőröm, arra kiváló volt, de a miteszereken nem segített ő sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Villango

2016. május 10.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, túl van árazva, de nagyon!
Csak ismételni tudnám Bogzci-t, de nem teszem. :) Ez nem ér csak max 1000.- ot a 100 ml-rje.
Aki szeretne valami igazán természeteset és egészségeset, na meg magyart :) annak ajánlom őt:
http://kremmania.hu/kremek/cosmio-hevizi-iszap 500 .- 250 gramm, és egy igazi csoda. 100% iszap, semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, túl van árazva, de nagyon!

bogczi

2014. december 23.

Karácsonyi ajicsomit nyertem, amiben ez is benne volt. Az illata finom, igazi tengeri iszapra emlékeztető, viszont a hatása nekem teljesen megegyezik a dm-es, 200 forintos Totes Meer pakoláséval. :D Ugyanúgy csíp kissé, bár ez az iszapos dolgok alapvető tulajdonsága, az állaga nagyon jó, kevés is elég belőle.
VISZONT: a triclosan nagyon durva fertőtlenítő, baktériumölő, nem is értem, minek tolták bele ebbe a krémbe, ami normál áron elég vészes kiadás. Emiatt érzékenyebb bőrűeknek nem ajánlom, mert hosszútávon károsíthatja a bőrt.

Normál áron nem venném meg, mert a dm-es Totes Meer ugyanilyen jó számomra, a bőröm puha és bársonyos lesz tőle, de nem ér meg ilyen sok ezer forintot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

lide81

2014. augusztus 30.

Gyors, kellemes felüdülést biztosít a bőrnek, selymessé, ragyogóvá teszi. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

biolumi

2013. november 22.

Az októberi szépségboxban volt kis kiszerelésben.

A Holt-tengeri ásványoknak köszönhetően szépen tisztít. Használata után kevésbé olajos a bőröm és a bőrhibáimon is sokat segített! :)

Miután használom,várok fél órát és hidratálok. :P

Nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Az októberi szépségboxban volt kis kiszerelésben.

Miután használom,várok fél órát és hidratálok. :P

Nagyon jó termék!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kaolin 0 0

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2