Ahava

Ár:   2550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 2550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lviki777, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 2550 Ft

Holt-tengeri iszapot tartalmaz. Visszaállítja a bőr pH-ját, finoman leradírozza a bőrön rekedt port és környezeti szennyeződéseket, és eltávolítja a túlzott faggyútermelés nyomait.

Kiszerelés: 100 g

Ár: 2550 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Lucyshyne

2019. március 21.

Pattanásos arcbőrre használtam, mivel a fogamzásgátló abbahagyása után teljesen kipattogzott a bőröm. A Douglasban ajánlotta egy promoter. Sajnos azon kívül, hogy igen csak szárította a bőrömet, nem értem el vele változást. (Igazából teljesen rendbe csak a 2. terhességem után jött).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

csokiseszter

2019. január 21.

Imádom! Az elsőt még kb 25 éve kaptam Izraelből, emlékezetes marad, mert a serdülő arcbőrömön nyoma sem volt pattanásnak, miteszernek. 50 csillag, nem 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

stylo

2018. december 19.

Rakattantam az ahavara mar egy jo ideje. Ezt csak azert vettem, hogy ezt is kiprobaljam a markatol. Zsiros borre biztos jo lehet. Az illata tetszik, de sajnos nem nagyon tudom hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

kremekreme

2018. október 16.

Én egészen tini korom óta használom ezt a terméket, remekül kordában tartotta a pattanásaimat az arcomon, de dekoltázson és háton is alkalmaztam. Viszont így 25 felé nagyon szárítja és hamar bezsírosodik tőle az arcom, mindennapi használatra már nem tudom használni, marad a kipattogzott mellkas és hát. Barátom is használta, neki az egyenetlen pattanásos bőrét szépen rendbeteszi. A kemény szappanos kiszerelés rengeteg ideig elég. Ezért csak ajánlani tudom mindenkinek pattanásos bőrre. Személyszerint imádom az illatát is és az egész márka nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

dorqaap

2017. szeptember 23.

Iszonyú mennyiségű illatanyag van benne, ami borzasztó számomra. A hatása szerintem semmi extra, viszont nagyon drága is ehhez képest. Sajnos nem fogom újravenni, nem éri meg, örültem, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

grund

2013. szeptember 23.

Kicsit jobban szárít mint a tengeri sós változata, számomra ez nem hátrány, de a kicsit szárazabb bőrűek nem fogják szeretni. Nagyon sokáig elég és megfelelően tisztít. Az egyetlen dolog ami nem tetszett, hogy néhány nagyobb szemcse is volt benne, ami könnyen felsérti a bőrt - de ha nem közvetlenül az arcomat masszírozom vele hanem a kezemben habosítom fel, ez is elkerülhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

vds

2013. május 16.

ehhez is volt szerencsém; arctisztításra jó, de a ragyák ellen nem használt annyira, mint a körömvirágos szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 16.

lviki777

2012. február 1.

Sok jót hallottam már a Holt-tenger iszapjának áldásos hatásáról. Ezt sikerült is tapasztalnom a saját bőrömön e szappant használva. Csak az arcomat mosom vele, mivel nálam az a legproblémásabb terület. Jól, de mégis kíméletesen tisztít, a benne lévő ásványi anyagok pedig táplálják a bőrt. Drága, viszont tömör állagú, és így sokáig elég. Az illatáról viszont szívesen lemondanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Disodium Lauryl Sulfosuccinate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.