Ahava

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 9490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lide81, Módosítva: 2018. március 12.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 9490 Ft

Osmoter™-rel, az Ahava egyedülálló Holt-tengeri kivonatával dúsított, ásványokban gazdag könnyű és gyorsan felszívódó arckrém. Tökéletesen ápolja a kombinált bőrt, mely jellemzően T-vonalban zsíros, máshol vízhiányos. Természetes, hosszantartó hidratálással puhítja és üdévé teszi az arcot, gátolja a bőr csillogását.

Érzékeny bőrre bőrgyógyászatilag tesztelt. Olajmentes. Alkoholmentes. Parabenmentes.

Ár: 9490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
AHAVA Active Moisture Gel Cream 50ml
Ár: 8000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Rommie77

2018. december 10.

A katasztrófális összetevői listához képest elég röhejes az ára. Nem ajánlom senkinek, hogy ilyen hulladékot kenjen a bőrére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Missglamorazzi

2018. október 1.

Évek óta imádom, csodálom hogy még nem írtam le :) Minőségi krém, kevés is elég belőle, és valóban sokat javít a problémás bőrön. Szeretnék több Ahava terméket is kipróbálni, mert valamiért nagyon bevált. Nappal és éjszaka is ezt használom, néha válogatom a Clinuque Moisture Surge-el, de ez a favorit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Novak001

2018. augusztus 27.

Teljesen jól hidratál, beszívódik teljesen! Kb 2 hete használom (iszap szappanal, éjszakai krémmel) szerintem sokkal szebb a bőröm!
Csodaszernek nem csodaszer, de a legjobb amit eddig kipróbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Csodaszernek nem csodaszer, de a legjobb amit eddig kipróbáltam!

googles

2018. augusztus 5.

Teszteltem es total lenyugozott, ahogy szinte azonnal sima borom lett tole.
Aztan rajottem, hogy tele van szilikonnal, ami kisimitja, kitolti, de ez nem a valos hatasa. Mostanaban nagyon rakaptam a szilikonmentessegre a kremekben, ugyan primert hasznalok neha, a krem ne vagjon at optikai csalasokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Teszteltem es total lenyugozott, ahogy szinte azonnal sima borom lett tole.

bolgifanni

2018. július 2.

Imádom az összes Ahava terméket, ez sem kivétel :) Finom puha tőle az érzékeny bőröm. Nagyon meg vagyok elégedve vele, csak az Ahava krémek tették eddig rendbe a zsíros, de néhol hámló bőrömet. Parabénmentes, finom az illata, egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

betty007

2018. június 24.

Nagyon szeretem az Ahava termékeket, de ezt a krémet különösen! A kombinált de vízhiányos bőrömet bársonyossá teszi, a bőrképem látványosan szebb. Nekem hozza azt amit ígér, ami nagy szó a hisztis bőröm miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Kittens

2018. január 1.

Pár napja használom,finom puha tőle az arcom és nem fénylik!:)kiváncsi leszek hosszú távon beválik e egyenlőre nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Edina000

2017. december 31.

Majdnem egy éve használom már ezt a krémet nagyon vízhiányos bőrömre. Javulni nem javult a bőröm állapota , igaz rosszabb sem lett.
Sajnos az ára is elég borsos, így átállok egy másik nappali arckrémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Sajnos az ára is elég borsos, így átállok egy másik nappali arckrémre.

Hoaithu

2017. november 19.

Nekem kombinalt borom van, es nyaron kezdtem hasznalni ami eleg is volt, viszont teli idoszakban nehol az arcomon nem hidratalt elegge a krem. Egyebkent kellemes az illata jo az allaga mert konnyen beszivodik. Azert adok 3csillagot, mert a 2. tegely hasznalatanak a vegenel mar sajnos a borom tulzottan megszokta vagy mi, mert szaraz is maradt az arcom, a T-vonalban pedig a szokasosnal sokkal gyorsabban zsirosodott amit nem vartam volna egy ilyen arkategoriaban levo kremtol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Nikkii0326

2017. október 8.

Nekem nagyon zsiros arcom van, de kozben annyira szaraz, hogy allandoan hamlik.. lekopogom de egyelore bevalt nekem. En ejszakara es nappalra is egyarant ezt hasznalom. Ejszaka kicsit vastagabb retegben viszem fel es reggelre szepen eltuntet minden szaraz foltot :) reggel sminkeles elott is ezt hasznalom. Szepen lehet sminkelni ra. A borom meg zsirosodik ugyan, de kozel nem annyira mint elotte es ez nalam mar nagy szonak szamit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Antioxidánsok: Alanine, Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphates, Squalene, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Propanediol, Alanine, Glycerin, Saccharide Hydrolysate, Urea, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphates, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Alanine a I h

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

E vitamin származék, aminek az erőssége a pirosság csökkentése, legyen az pattanás után visszamaradt folt, borotválkozás utáni irritáció vagy UV okozta pirosság.