Ahava

Ár:   22 500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Gigi33, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 26.

Ár:   22 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Speciális szérum a mély ráncokra és barázdákra, különleges ráncoldó kristályokkal növényi olaj bázisban, krémek alá 40 éves kor felett. Hatása nagyon látványos, már pár hét után jelentősen halványodnak az erős ráncok és a bőr visszanyeri, fiatalos ragyogását, optimális hidratált állapotát. OsmoterTM, a bőrfiatalító kulcshatóanyag hatszoros koncentrációban.

Parabenmentes

MrkMrcll

2020. november 14.

Anyukámnak vettem, aki 50 feletti és imádja. Esténként keni fel az éjszakai krémmel együtt és láthatóan csökkentek a ráncai. Sokáig elég, 20%-os akcióban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Gigi33

2020. október 17.

A legjobb arcszérum, amit valaha használtam. Csak néhány napja használom, de nálam lekörözi EL bestsellerét is. Még nem vagyok 40, de úgy gondoltam, ki kell próbálnom, mert mostanában nagyon megszerettem az AHAVA termékeket. Az arckrémek alá használom reggel és este. A bőröm érzékeny, vízhiányos, atópiára, kipirosodásra hajlamos, tág pórusokkal... Nos, ez a szérum szépen rendbe tette. Könnyű használni, az olajossága pont megfelelő, gyorsan beszívódik, de nem túl gyorsan, szeretem, ahogy belemasszírozhatom a bőrömbe. Az eredmény nagyon látványos: a bőröm egyenletes tónusú, hidratált, egészséges, élettel teli, ragyogó. A kisebb ráncaimat eltűnteti, mélyek meg még nem nagyon vannak. Az olajossága ellenére nem hagy zsíros érzetet, szépen lehet rá sminkelni is. Saját krémeivel nagyon szépen együtt dolgozik, más krémekkel még nem próbáltam. Az illatát is nagyon szeretem, számomra diszkrét süti illat. Azt hiszem, az nagy szó, hogy EL bestsellere itt áll az asztalomon, de már nem azt teszem a bőrömre, hanem ezt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 17.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Maris Aqua, Cyclomethicone, Propanediol, Glycerin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.