Ahava

Ár:   22 500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Gigi33, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 26.

Ár:   22 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Speciális szérum a mély ráncokra és barázdákra, különleges ráncoldó kristályokkal növényi olaj bázisban, krémek alá 40 éves kor felett. Hatása nagyon látványos, már pár hét után jelentősen halványodnak az erős ráncok és a bőr visszanyeri, fiatalos ragyogását, optimális hidratált állapotát. OsmoterTM, a bőrfiatalító kulcshatóanyag hatszoros koncentrációban.

Parabenmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

stylo

2021. december 28.

Mindig elcsodalkozom, h ezt a markat miert nem velemenyezik tobben. Az oldalon van par olyan termek, ami akar tobb szaz kommentet kap, pedig meg dragabb is, es ami fontosabb:. biztosan rosszabb is. Valamiért nincs ez úgy a köztudatban. En minden esetre a manapsag megvasarolhato egyik legjobb kozmetikai markanak tartom. Kiprobaltam mar mindent, a z amo szappantol kezdve.... leirni is verlazito, hogy meddig. Ezeknek az allaga, illata, hatasa, mind kivalo. Ebbol az osmoterbol most kijott egy krem verzio, de meg senki nem toltotte fel. Na, ennel bizonytalanodtam el az elso 10 percben, ugy igazan. Annyira olajos erzetet kelt, mint mikor a Holt-tengerbe besetal az ember. Van egy fura melegito, fullaszto erzes utana. Azt hittem fel sem szivodik soha. Aztan egyszercsak megis. Isteni puha es kipihent tole a bor. En mindenkit biztatok kiprobalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 28.

Esztike1990

2021. szeptember 1.

Én egy 6ml kis mintát rendeltem, de imádom, friss és kipihetnek tűnik az ember, csoda 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

ludri97

2021. január 3.

Igaz nem vagyok 40 sem 50+ de azert gondoltam kiprobalom. Es milyen jol tettem. Brutalis jo ez az olajos szerum! Imadom minden cseppjet annyira szep osszkepet ad masnap reggelre. Megert minden forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

MrkMrcll

2020. november 14.

Anyukámnak vettem, aki 50 feletti és imádja. Esténként keni fel az éjszakai krémmel együtt és láthatóan csökkentek a ráncai. Sokáig elég, 20%-os akcióban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Gigi33

2020. október 17.

A legjobb arcszérum, amit valaha használtam. Csak néhány napja használom, de nálam lekörözi EL bestsellerét is. Még nem vagyok 40, de úgy gondoltam, ki kell próbálnom, mert mostanában nagyon megszerettem az AHAVA termékeket. Az arckrémek alá használom reggel és este. A bőröm érzékeny, vízhiányos, atópiára, kipirosodásra hajlamos, tág pórusokkal... Nos, ez a szérum szépen rendbe tette. Könnyű használni, az olajossága pont megfelelő, gyorsan beszívódik, de nem túl gyorsan, szeretem, ahogy belemasszírozhatom a bőrömbe. Az eredmény nagyon látványos: a bőröm egyenletes tónusú, hidratált, egészséges, élettel teli, ragyogó. A kisebb ráncaimat eltűnteti, mélyek meg még nem nagyon vannak. Az olajossága ellenére nem hagy zsíros érzetet, szépen lehet rá sminkelni is. Saját krémeivel nagyon szépen együtt dolgozik, más krémekkel még nem próbáltam. Az illatát is nagyon szeretem, számomra diszkrét süti illat. Azt hiszem, az nagy szó, hogy EL bestsellere itt áll az asztalomon, de már nem azt teszem a bőrömre, hanem ezt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 17.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Maris Aqua, Cyclomethicone, Propanediol, Glycerin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.