Aigner

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. november 10.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bergamott, bors, cédruslevél, üröm

Szívjegyek: fahéj, geranium, gyömbér

Alapjegyek: cédrus, labdanum, pézsma, szantálfa, tömjén, vetivérfű

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lapo

2020. december 5.

Frissítő, élénkítő, citrusos, fűszeres koktél, amit baromi könnyen lehet hordani tavasztól őszig kb. 40 év alatt. Nem sok kiugró, egyediség jutott neki, de ezt, a szinte bárki által hordható kellemes, tiszta illatvilágot figyelembe véve, minőségben bőven az átlag designer szint fölött van.. (ár/érék arányban az egyik kedvencem lett) Jól esik hordani, illetve nagyon tartós és nem is kell túlfújni. Tulajdonképpen semmi kivetni való nincs benne, csak egyszerűen sok ilyen kategóriájú illat van amik közül számomra egyértelműen a minősége miatt kiemelkedő. Nagyon kíváncsi vagyok rá melegebb időben..érzésem szerint fog meglepetést okozni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.