Aiko

Ár:   300 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tiktiktak, Módosítva: 2019. január 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja a fejbőrt és a hajat egészen a hajvégekig. Haja érezhetően erősebb és egészségesebb lesz.

• alkalmas az erőtlen, ritkás és elvékonyodó haj ápolására
  • alkalmas a mindennapi hajmosáshoz
  • szilikonmentes, nem nehezíti el a hajat
  • bőrbarát ph-érték
  • bőrkímélő hatását dermatológiai vizsgálatokkal támasztották alá

DorinaBalog

2016. január 13.

Régóta vártam, hogy valaki véleményezze őt, de hiába. Anyukám már többször újravette,így , amikor más sampon éppen nem volt itthon és én nem hoztam egyet sem az albérletemből, gondoltam kipróbálom. Hajnövesztési-ápolási lázban égek mostanság, igyekszem figyelni mindenre. Sörélesztő, panthenol, ricinus, alpecin c1. Meglepve olvastam a flakonon, hogy panthenolt tartalmaz. Mivel a panthenol hatásával rendkívül meg vagyok elégedve, ezért ráharaptam. Mivel olcsó samponról beszélünk, féltem. Ricinus pakolás után használtam ráadásul, egyből belevágtam a tesztelésbe. Meglepődve tapasztaltam, hogy az első mosás során is habzott már, a második samponozásnál teljesen letisztította az olajat és balzsamot sem igényelt. Nagyon kellemeset csalódtam. Mindenképp vásárolni fogok egyet magamnak is.
Megelőlegezem az 5*-ot és jövök vissza később a fejleményekkel. 😊
Update: 1 hónapja használom, elképzelhetetlen az élet nélküle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Megelőlegezem az 5*-ot és jövök vissza később a fejleményekkel. 😊
Update: 1 hónapja használom, elképzelhetetlen az élet nélküle!